שליחויות מהיום להיום
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

5 דברים שחשוב לבדוק לפני שמבצעים משלוחים מהיום להיום

זקוקים לשירות של משלוח מהיום להיום? לפני שאתם ממהרים להזמין, להלן 5 דברים שחשוב לבדוק – כך שתוכלו להיות בטוחים כי המשלוח יגיע במהירות אך גם באיכות.

משלוח מהיר: שירות אשר צובר תאוצה

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד ענף המשלוחים מתפתח בצעדי ענק, וזאת בשל אפשרות למשלוח אשר מתבצע במהירות שיא. למעשה, שליחויות מהיום להיום הפכו לפרוצדורה מקובלת ונפוצה מאוד, בעיקר עכשיו בתקופת הקורונה. בעלי עסקים משתמשים בשירות בעבור הלקוחות, מתוך הבנה כי הלקוח מעוניין לקבל את המשלוח במהירות האפשרית אך גם ברמת איכות יוצאת מהכלל. אם אתם מחליטים לבצע משלוח מהיר הן כבעלי העסק או לקוחות, להלן חמישה דברים שחשוב להקפיד עליהם:

יצירת קשר עם חברת שליחויות בעלת המלצות

בכדי לבצע את המשלוח באופן יעיל יש ליצור קשר עם חברת שליחויות אשר מתמחה בתחום. באמצעות אותה חברה תוכלו לבצע את המשלוח או להזמין את המשלוח עד לבית או למשרד, וזאת באמצעות צוות של שליחים מיומנים אשר מבצעים את המשלוח באמצעות כלי רכב כמו אופנוע, קורקינט או משאית. בכדי לבחור בחברה הטובה ביותר, שימו לב כי היא מציעה אפשרות לאיתור המשלוח בקלות וכי נוצר קשר מצד השליח אשר מעדכן בדבר החבילה.

אופן האריזה

אופן האריזה של המשלוח חייב להתבצע במיומנות, בייחוד אם מדובר במשלוח רגיש מבחינת התכולה שלו. כך לדוגמא, אם מזמינים משלוח של אוכל לבית, חשוב לבחון כי האריזה מתבצעת תוך שימת דגש על שמירה על קירור וחימום, ואילו מדובר במשלוח של פריטים שבירים העטיפה צריכה להיות מקצועית ויסודית.

איתור המשלוח

כאמור, איתור משלוח חייב להתבצע בתהליך של משלוח מהיום להיום. הסיבה לכך נעוצה בכך כי לעיתים יש עומס של משלוחים, וכאשר אתם כלקוחות או כבעלי העסק מצפה לקבל את המשלוח בזמן נדרש לבצע מעקב אותו ניתן לעשות בקלות דרך האתר הרשמי של חברת השליחויות.

משלוח SMS לצורך עדכון על הגעת החבילה

בכדי שתוכלו לקבל עדכון לגבי השעה המשוערת לקבלת המשלוח, חשוב לבחון כי חברת השליחויות מעדכנת באמצעות הודעת SMS. בעידן הקורונה, רבים נמצאים בבידוד ולכן עדכון בהודעה יכול לאפשר לדעת מראש מתי החבילה מגיעה כמו גם לעדכן כי החבילה נשארת מחוץ לדלת. מדובר בתנאי הכרחי עליו יש להקפיד בעת הזמנה של משלוח מעשיו לעכשיו, ועל כן יש לתת על כך את הדגש לפני ההזמנה.

החזרת משלוח

כחלק תנאי העסקה, ניתן להחזיר את המשלוח באופן מיידי, באמצעות שליח אשר מגיע עד לבית או למשרד. תנאי החזרת המשלוח חייבים להיות מצוינים על גבי האריזה, וזאת בכדי לאפשר הן ללקוח ליצור קשר עם בית העסק והן בעבור בית העסק לספק שירות איכותי ומדויק.

Share this post

גלילה לראש העמוד