ערכות מדע לילדים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ערכות מדע לילדים

הילדים הם סקרנים מטבעם וההורים מחפשים עבורם את תחומי העניין המדברים אליהם ביותר. לכל אחד מהם יש עולם שלם שמרתק אותו.

הורים רבים מעניקים לילדים קשת רחבה של ערכות מדע במגוון תחומים כדי שהילדים יעידו על התחום המעניין אותם במיוחד.

ערכות מדע לילדים 

ערכות מדע באתר Kidsbest יכולות להעסיק את הילדים לאורך שעות רבות במהלך היום והם ייהנו לשחק בהן שוב ושוב. יש ערכות בתחומי הפיזיקה וגם הכימיה והן כוללות ניסויים שונים שהילדים מבצעים ומופתעים מהתוצאות יוצאות הדופן. כמו כן ערכות בתחום הביולוגיה הקשורות למבנה גוף האדם, לאיברים הרבים המרכיבים את הגוף ואת התפקיד של כל אחד מהם, אופן הפעולה של מערכות הרנטגן לצרכי בדיקות מקיפות ועוד. נושא זה מרתק מאד את הילדים והם נהנים לגלות בכל פעם מידע חדש.

החלל החיצון 

אחד התחומים האהובים ביותר על הילדים הוא כל מה שקשור לחלל, אסטרונומיה, מערכת השמש, הכוכבים, חלליות, רובוטים, אופן הפעולה וההפעלה של כל אחד מהדברים הללו. 

עולם החיות 

ילדים רבים אוהבים בעלי חיים בביתם ונהנים לקרוא ולהבין את עולמם של החיות הנוספות החיות בטבע. ערכות המדע מסבירות את אופן ההתנהלות של סוגים שונים של חיות כמו דינוזאורים או נמלים להבין את עולמם ואת דרך החיים שלהם.

מגוון ערכות המדע של פליימוביל Playmobile למשל מניעות את הילדים לפעולה ולהתנסות. רק בדרך זו הם מבינים הלכה למעשה את דרכי העבודה בתחומי הפיזיקה, הכימיה, האסטרונומיה וכל סוג אחר של מדע מדויק. 

כאשר ההורים רואים איזה מבין תחומי העניין הוא הקרוב ביותר לליבו של הילד, הם מעשירים אותו בערכות נוספות בנישה זו, או מעניקים לו מידע בדרך אחרת כמו תערוכות במוזיאונים, עיתונים מדעיים ודרכים מעניינות נוספות.

Share this post

גלילה לראש העמוד