מכשירי כושר ביתיים: איך לבחור את המכשיר המתאים לך?
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מכשירי כושר ביתיים: איך לבחור את המכשיר המתאים לך?

אתם רוצים להתאים, לשפר את הבריאות שלכם, לרדת קצת במשקל ולהשיג גמישות רבה יותר. עם זאת, מה שלא תרצו לעשות, הוא לשלם דמי הרשמה בתוספת עלויות חודשיות בחדר הכושר. לכן, ריכזנו כאן את מכשירי הכושר המתאימים ביותר למתאמן הביתי.

מכשירי כושר ביתיים: איך לבחור את המכשיר המתאים לך? |

כולנו מתכננים לשפר את הבריאות ואת אורח החיים שלנו. כדי להבריא את בריאותנו, אנו מסתגלים לשינויים מסוימים בשגרה היומית שלנו. אנו נמנעים מאכילת מזון לא טוב ומוסיפים עוד ירקות לתזונה שלנו. 

חלקנו מעדיפים להתאמן בחדר הכושר או אפילו לתרגל יוגה בבית. כדי לקבל תובנות טובות יותר על הפעילויות הנצרכות לנו, אנו יכולים למצוא מספר מאמני כושר בשוק. אם אתם מתכוונים להתאמן דווקא בבית עם מכשיר כושר מסוים, תתאימו אותו לצרכים הספציפיים שלכם כדי שהמכשיר לא יהיה אצלכם בבית ללא ייעוד. 

בחירת מכשיר כושר מותאם עבורכם |

לא כולנו אוהבים לרוץ ולא כולנו אוהבים להרים משקולות. יש אנשים שנמשכים לסוג מסוים של פעילות גופנים וכאלה שיעדיפו לעשות פעילות מינימלית למען כושרם ובריאותם.

לפני שאתם קונים מכשיר כושר לבית שלכם, תוודאו שהוא ישרת אתכם למשך כמה שיותר זמן ושאתם באמת נמשכים לתכונות הספורט שהמכשיר שקניתם מציע. בנוסף, חשוב לשמור על הבטיחות במהלך פעילות ספורטיבית, לכן משטחי גומי מיוחדים כפי שניתן למצוא כאן יוכלו לסייע לכם במהלך האימון.

אימון אירובי – בחוץ או בבית? |

יש משהו נחמד בריצה ערב מחוץ לבית. המפגשים עם השכנים שעושים ספורט בסביבה הביתי שלכם, הריצה למול חוף הים, ריצה אחה"צ כשהשקיעה מסמנת את גופכם בצבעים מחמיאים וכו'.

יש את אלה שיעדיפו שהאימון האירובי שלה יהיה דווקא בתוך הבית. הקירבה למשפחה בזמן הריצה, המקום הממוזג במקרה של ריצה קיץ וסיבות ייחודיות שונות.

Share this post

גלילה לראש העמוד