5 משחקי חשיבה שחייבים בכל בית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

5 משחקי חשיבה שחייבים בכל בית

הבית שלנו הוא מקום שאנחנו רוצים שיהיה מלא שמחה ועניין. במקום זה אנו מבלים את רגעי הפנאי שלנו עם בני הזוג, לבד או עם הילדים, בעוד שחשוב שרגעים כאלה יהיו משמחים ומלאים. אם אתם רוצים להפוך את הערבים המשפחתיים שלכם לכיפיים, או אם אתם מחפשים משחקי חברה לשבת, לחופשים ולסופי שבוע – יש כמה משחקי חשיבה ליחיד או לכול המשפחה שיעבירו לכם את הזמן בכיף. הנה הרשימה:

משחקי מחשבת

משחקי מחשבת מאתגרים ומעניינים יוצרים דינמיקה משפחתית כיפית ובריאה. כיום יש מגוון רחב של מוצרים שמאפשרים שעות של חשיבה שמטרתן להבין כיצד לבודד חייל אחד על לוח תוך שמירה על עקרונות המשחק. או איך להוציא מקובייה כדורי גולף מקופסא, או כיצד ליצור צורה מסוימת של אלמנט. חפשו משחקי מחשבה לכול המשפחה. 

קובייה הונגרית

קובייה הונגרית היא משחק עתיק שמפתחת מאד את החשיבה. המטרה הינה לייצר קובייה שיש בה צבעים אחידים בכל צד. הדרך לשם סבוכה ומאתגרת, לכן היא מתאימה גם להורים וגם לילדים. 

פאזלים מעץ

לפתור פאזלים זה דבר מאתגר ומעניין. משפחות שלמות, בני זוג או יחידים שיבחרו פאזל מעץ יוכלו להעביר שעות רבות של הרכבה תוך ריכוז ועבודה על מחשבה. 

קוביות עץ

גם קוביות עץ שמתאימות לקטנטנים יספקו שעות של משחק והנאה. הילדים שמשחקים בקוביות יכולים להתחיל להכיר צורות שונות ודרכי בנייה חדשות ובכך לפתח מאד את המוח ואת היכולות המוטוריות. 

דומינו

לבסוף ישנו משחק מחשבה שנפוץ כמעט בכול בית בעולם. קוביות הדומינו המוכרות מאפשרות צירופים שונים וחוקיות מסוימת שמאפשרת משחק כיפי ונעים. בחרו את המשחקים שמתאימים לכם ותוכלו להנות משעות של פעילות עם כל המשפחה.

> משחק נוסף מומלץ משחק בריקדה באתר אניגמה

Share this post

גלילה לראש העמוד