מאוורר תקרה לחדרי שינה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מאוורר תקרה לחדרי שינה

אנחנו כמעט לא מוצאים היום בית שעדיין אין בו מזגן. כיום ברור כי בלי מזגן אי אפשר לשרוד את הקיץ הלוהט. אז אם בעבר יכולנו להסתפק במאווררים, הרי שהיום זה כבר ממש לא מספיק. המאוורר בקושי מזיז את האוויר מצד אל צד עד שיש כאלה שמכנים את המאוורר כמגרש זבובים.

מאוור שהוא לא רק מגרש זבובים…

אז האמת היא שיש הבדל בין מאוורר אחד למשנהו ולא כל מאוורר הוא אכן כזה שמעניק את המענה המושלם לכל צורך.

יש את המאווררים העוצמתיים של אמפראל מאווררים באמת שכן יוצרים רוח חזקה שמקל במידה משמעותית על תחושת החום בחלל. ברור שיש את כל שאר האיכויות והעצמות של המאווררים האחרים אשר אלו נותנים מענה מגוון, מעוצמתי מאוד ועד חלש מאוד.

חדר שינה נעים ומזמין

בכל מה שקשור לחדרי שינה הדעות חלוקות. יש כאלה שסבורים כי חדר השינה חייב להיות קר מאוד עם מזגן ממש חזק עד כדי כך שדיירי החדר נאלצים לישון עם שמיכת חורף עבה. מנגד יש כאלה הטוענים שזה ממש לא בריא לישון כך. הם סבורים כי אם המזגן הוא חזק מידי הוא עשוי להפוך למפגע בריאותי ולהוביל לצינון ומשם למחלות חורף אחרות, בעיצומו של הקיץ.

מאוורר תקרה – הפתרון לחדרי שינה

 מומלץ מאוד לבחור במאוורר תקרה אשר למעשה יעניק את המענה המושלם לחלל של חדר השינה. המאוורר המחובר לתקרה הוא מאוורר שיכול לפעול בעוצמות משתנות עד לרמה של רוח עוצמתית וחזקה שמעניקה לחלל תחושה נעימה ואפילו קרירה.

אשים שבוחרים במאוורר תקרה לחדר השינה נהנים למעשה מחלל נעים, חלל כאילו ממוזג וכזה שנותן מענה נעים במיוחד לחודשי הקיץ הלוהטים. מדובר בפתרון זול ויעיל להפליא.

Share this post

גלילה לראש העמוד