מצלמות אבטחה נסתרות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מצלמות אבטחה נסתרות

אנחנו יודעים כי בכל מקום אנחנו חייבים להציב היום שמירה. יש כל כך הרבה עבריינים אשר מנסים לנצל כל פרצה אפשרית עד שהם מוכנים להפליל את עצמם ולהסתכן ממש ובלבד לנסות לעשות כסף קל ואולי להרוויח באמצעות גניבה. 

אז בגלל זה חשוב מאוד לשמור ולהתאמץ עד כמה שאפשר על מנת למנוע את הגניבות הללו. 

איך עושים את זה?

מציבים שמירה

העצה המוכרת לכולנו היא פשוט להציב שמירה. זה לא כל כך מסובך ואכן בהרבה מקומות עושים את זה. אך האמת היא שהעצה הזו היא מעט עתיקה. אמנם עד היום אנחנו מוצאים מקומות אשר בהם ישנה שמירה פיזית של שומר נאמן ומסור המקיף את כל השטח ושם עין על כל האזור הרצוי.

אך יש גם מקומות אשר בהם הדבר נעשה בצורה אחרת.

יש את המקומות שאר בהם מציבים מצלמות אבטחה והם אלו אשר מעניקים את ההגנה לצד הביטחון עבור כל הנמצאים במקום, ראו דוגמא בלינק באתר ISEEYOU.

מצלמה מרתיעה ומצלמה נסתרת

בתחום של מצלמות האבטחה יש לנו שני סוגים של מצלמות. יש את המצלמה הגלויה ויש את המצלמה הנסתרת. מה בעצם ההבדל ביניהם? אז המצלמה הגלויה היא מצלמה שאכן מצלמת את האזור אך היא גם מרתיעה את הגנבים הפוטנציאליים. ברגע שהם מזהים את קיומה של מצלמת האבטחה הם 'לא יתחילו' בכלל עם המקום.

מנגד יש גם את מצלמות האבטחה הנסתרות ראו בקישור הזה. אלה הן מצלמות אשר המטרה שלהן היא במוצהר לעלות על עקבותיהם של הגנבים. הם בעצם לא יודעים על קיומה של המצלמה ועל כן הם מבצעים את זממם. הם נכנסים, גונבים, לוקחים מכל הבא ליד בלי שהם מודעים לכך כי הכול בעצם מצולם בזמן אמת. 

Share this post

גלילה לראש העמוד