הסרת שיער ילדים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הסרת שיער ילדים – האם זה רלוונטי עבורם

עד לפני מספר שנים, המחשבה שילדים ירצו ויצטרכו לעבור טיפול הסרת שיער היה נשמע מופרך. הרי רק מבוגרים פנו לטיפולים מסוג זה, לא היתה שום סיבה שילדים ירצו לעבור טיפול הסרת שיער ילדים, גם לא היתה מחשבה בכלל שזה אפשרי. 

היום, אנחנו נמצאים בעידן אחר לגמרי. ניתן למצוא לא מעט מקומות שמציעים טיפול הסרת שיער לילדים, כולל טיפולי הסרת שיער בלייזר. הטיפולים מיועדים לילדים בכל גיל, בוודאי אם מדובר בילדות וילדות מתבגרים שמתמודדים עם מצב של שיעור יתר וחשים אי נוחות כתוצאה מכך, בין אם זה מסיבות חברתיות ובין אם זה מסיבות אחרות. 

על פניו זה אולי נשמע מופרך, אך יש היגיון רב בכך שילדים יעברו טיפול הסרת שיער, בין אם זה מבחינה פיזית ובין אם זה מסיבות אחרות, חברתיות, תדמיתיות ועוד. צריך לומר, הטיפול צריך להתבצע כמו הסרת שיער לנשים אך ורק בקרב אנשי מקצוע, אחרי תהליך אבחון מדוקדק ומן הסתם, רק באמצעות כלים מקצועיים מתאימים. 

מדוע משתלם לילדים לעבור טיפול הסרת שיער

ראשית, הרבה פעמים ילדים מתמודדים עם הקנטות ודברים אחרים שיכולים להשפיע עליהם בהיבטים חברתיים שונים. לכן, טיפול הסרת שיער יכול לעזור להם לפתור את הבעיה. בוודאי אם מדובר בילדים שאוהבים ללכת לים או לבריכה ולמקומות אחרים בהם עליהם להיות בלי חולצה מול ילדים אחרים. 

שנית, סביר להניח שאם בתור ילדים הם מתמודדים עם שיעור יתר, הרי גם כשיתבגרו הם יאלצו להתמודד עם בעיה זו באופן הרבה יותר קיצוני. על כן, הפתרון הוא אכן להסיר שיער, כמה שיותר מהר, כך יהיה להם קל להתמודד עם המצב. . 

שלישית, טיפול הסרת שיער יכול להתבצע בצורה פשוטה, קלה ובטוחה. 

Share this post

גלילה לראש העמוד