נדנדות במגוון צורות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

נדנדות במגוון צורות – להתנדנד בכיף בגינה שלנו

כשאנחנו רוכשים שטח ומקימים בו בית פרטי או כשאנחנו רוכשים בית מן המוגמר וכל מה שיש לנו לעשות זה לפתח את השטח הפרטי, קרי את הגינה שלצד הבית, הרי שעומדות לרשותנו אופציות שונות, באילו מתקנים להשתמש, עם מה אנחנו רוצים ויכולים לעבוד בשביל שנוכל ליהנות מהגינה, בשביל שנוכל ליהנות מהשטח שעומד לרשותנו בצורה אופטימאלית. 

בין היתר, אנחנו יכולים להתקין בגינה נדנדות במגוון צורות, החל מכאלה שמיועדות לתינוקות וכלה בכאלה שמיועדות לילדים יותר גדולים ואף למבוגרים. זה מאפשר לנו ליהנות מחוויה ייחודית, בה אנחנו יכולים להתנדנד בשלווה, לשכוח קצת מכל הדברים מסביב, אנחנו יכולים גם לשבת על הנדנדה, לקרוא ספר, לשחק, לספק לאורחים שלנו מקום נעים ונוח ליהנות מישיבה בגינה. בלי הרבה דאגות. 

מן הסתם, לשם כך אנחנו צריכים לדעת באיזו נדנדה לבחור, אנחנו צריכים לדעת כיצד לעשות את זה, באופן כזה שישרת את המטרה שלנו על הצד הטוב ביותר. לכן, יש מספר נקודות שאנחנו צריכים לשים לב אליהן. 

נקודות שישפיעו על הבחירה שלנו

ראשית, אנחנו נבחר נדנדה על פי גודל החצר שעומדת לרשותנו. כך אנחנו נדע, מה יהיה גודל הנדנדה, היכן אנחנו יכולים להציב אותה ומה המרחק בו נוכל להשתמש כשאנחנו על הנדנדה. 

שנית, יש לבחון כמובן את הצורה של הנדנדה על פי הצרכים שלנו. למשל, אנחנו צריכים להחליט האם תהיה זו נדנדה שתתאים לצורך ילדים קטנים, לצורך ילדים גדולים או נדנדות אחרות. הצורה תשפיע גם על היכולת להשתמש בנדנדה וגם על היבטים שקשורים לבטיחות. 

שלישית, הנקודה המהותית ביותר מבחינה מעשית היא בטיחות הנדנדה. יש לוודא שמדובר במתקן שעומד בכל התקנים הכי מחמירים שיש, ואפשר להשתמש בו בצורה חופשית וטובה. 

Share this post

גלילה לראש העמוד