ברבקטו
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ברבקטו

כל מי שמגדל כלבים או חתולים, יודע כי עונת הקיץ עלולה להיות מאתגרת מבחינת פרעושים. הדבר נכון במיוחד עבור מי שחי בבית פרטי עם גינה, אך גם עבור תושבי העיר שמוציאים את הכלבים שלהם לדשא, לפארקים או לגינות הכלבים. הפרעושים מתרבים בקצב מסחרר, ולכן חשוב להיות מוכנים לכך מראש. ניתן היום למצוא תכשירים שונים שנועדו למנוע פרעושים ואף להשמיד את הפרעושים שכבר קיימים על גופו של הכלב, אך ישנו תכשיר חדש יחסית שנחשב ליעיל ולאיכותי ביותר בתחום. ברבקטו לכלבים מהווה את המילה האחרונה במלחמה הן בפרעושים והן בקרציות, היות ומדובר על טבליה שמסוגלת להגן על הכלב שלכם מהטפילים הנפוצים ביותר בארץ.

ברבקטו – כל הסיבות להשקיע

כדאי לציין כי בעוד שאמפולות נגד פרעושים יכולות להיות יעילות במקרים מסוימים, אך הברבקטו נחשב ליעיל מכולם. הוא מצליח להשמיד את כל הפרעושים והקרציות שחיים על גוף הכלב, ולמנוע הדבקה נוספת למשל שלושה חודשים. לעומת האמפולות השונות שקיימות בתחום, המספקות הגנה בינונית למשל חודש בלבד, הברבקטו מסוגל לספק הגנה מושלמת למשך כל תקופת הקיץ. זהו הפתרון המושלם עבור כלבים שחיים במושבים, או לחילופין, כלבים החיים בבתים פרטיים עם גינות, היות ועונת הקיץ עלולה להיות בעייתית במיוחד עבורם. רוב האמפולות אינן מסוגלות להתמודד עם הפרעושים החזקים הקיימים בארץ, בטח ובטח כאשר מדובר על ריכוזים גבוהים יחסית. אך כדור הברבקטו מסוגל לחולל פלאים, והוא נחשב להשקעה הנבונה ביותר עבור כל בעלי הכלבים. תוכלו לקבל עוד מידע בנושא הזה גם באתר https://dogsmagazine.co.il/

לסיכום, ברבקטו מהווה את הפתרון האידיאלי עבור בעלי כלבים שמעוניינים להגן על עצמם מפני פרעושים וקרציות. חשוב לציין כי מעבר למפגע האסתטי ולאי הנוחות של הכלב, טפילים אלו עלולים להעביר מחלות קשות, ולכן חשוב להתמגן מפניהם.

Share this post

גלילה לראש העמוד