בדק בית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

בדק בית

אם אתם צריכים לעשות בדק בית לדירה חדשה מקבלן למשל, חברות לביצוע בדק בית, ביקורת מבנים, וכן איתור ליקויי בניה וכו', תעשה זאת עבורכם בדרך המקצועית והפשוטה ביותר וללא עיקובי עבודה מסוימים.

בדק בית – מי צריך את זה? 

רבים מהאנשים שקונים או מוכרים ואפילו רוצים לערוך שיפוץ קל לבית שלהם, כדאי שיעשו בדק בית או במילים אחרות, ביקורת מבנים מקיפה ויעילה, אשר תעשה לכם סדר בין כל מרכיבי הבית השונים.

מעבר לזה, העבודות יעשו עם מגוון שירותים בתחום הבידוק וזאת עם הכלים המתקדמים ביותר בתחום ועל ידי עובדים מיומנים ומקצועיים ואת הכרישים הגדולים ביותר בכל הקשור ל"ביקורת מבנים" שניתן למצוא.

מהו בדק בית? 

בדק בית הוא ביקורת של שירותי בניין צד ג', אשר יכולה לספק את המידע התומך הדרוש לכם. 

ביקורת שירותי בנייה חיוניים; ביקורות אלו נועד לגלות הזדמנויות ניהול אנרגיה ומשאבי ניהול וכן שיפורים שונים, הקיימים או לא, בתוך הבית או המתקן אליו מיועד שירות זה של בדק בית.

הביקורת של חברות המתמחות בשיפור וניהול, היא נקודת המוצא, "הקו בחול" ממנו ניתן להתחיל מדידות ואימות משמעותיים.

היקף ביקורת הבניין שלכם | מילה של בודק

אז איך זה עובד? חברות "בדק בית" אלו, מתחילים בביסוס היקף העבודה עם הלקוח התורן, זאת כדי להבין את עומק החקירה שהוא מחפש, יתכנו חששות או חקירות ספציפיות, לגבי היקף המדידות אך גם עליהן ניתן לגשר בקלות, כדי לעלות על דרך המלך.

שירותי הבניין הם גמישים ומתוכננים בהתייעצות עם הלקוח מבקש השירות. לגבי כל האישורים לעבודה חוקית, ניתן לגייס אדם ממבין בקשרי עירייה שונים, כדי לתעל את הבידוק.

Share this post

גלילה לראש העמוד