סוכה לנצח
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

סוכה לנצח

חושבים לרכוש סוכה? מקווים לרכוש אותה אחת וליהנות ממנה לתמיד? כן, אין ספק שסוכה טובה ואיכותית שאתם משלמים עליה בשלב זה ממיטב כספכם, אמורה ללוות אתכם למשך שנים. אולי לא באמת לנצח, אבל כן בנאמנות לאורך שנים. כדי שלא תמצאו את עצמכם כל חודש תשרי מחדש תרים אחר פתרונות מאולתרים וצריכים שוב ושוב לרכוש חלקים ואביזרים לסוכה.

איך לבחור סוכה לנצח?

כדי שהסוכה שאתם רוכשים תוכל לענות על הצורך ולשרת אתכם, עליכם לרכוש אותה בתבונה באתר https://www.sukot.org. הבה ונקרא לאילו פרטים יש להתייחס, ומה צריך לעשות כדי להצליח לרכוש סוכה שימושית וטובה.

  • כשרות – לפני הכול יש לזכור שסוכה צריכה לענות על כללי כשרות. כלומר, יש הלכות שנוגעות לעניין וצריך להתחשב בהן. במידה והסוכה אינה כשרה היא אמנם עשויה להיות נחמדה ויפה, אבל היא לא באמת סוכה.
  • הרכבה – חשוב לנו לרכוש סוכה שקל יהיה להרכיב אותה. היות ומדובר על הרכבה בכל שנה מחדש, ואחר כך פירוק במוצאי החג, עלינו לוודא כי העניין לא יהיה מורכב. וכי נתמודד עם העשייה הזו בלי מאמץ מרובה.
  • אחסון – היכן נאחסן את הסוכה? לכל אורך חודשי השנה עלינו לאחסן את הסוכה הזו בצורה שתגן על הסוכה ומנע נזקים. חשוב לבדוק כמה נפח הסוכה תתפוס והאם יש לנו מקום הולם עבורה. האחסון חייב להיות הולם כדי למנוע עובש, מזיקים, רטיבות ועוד.
  • מראה – כאשר רוכשים סוכה לנצח בלינק יש להתייחס למראה של הסוכה. יש סוכות יפות ומעוצבות שבהחלט משרות אווירה חגיגית במקום בו הן ניצבות. נתבונן על הנקודה הזו ונבחר סוכה שיפה בעינינו.
  • מחיר – כמה עולה סוכה לנצח? יש סוכות בשלל גדלים, מידות ומפרטים. נברר מחירים ונשווה, ונבחר את הסוכה המתאימה לנו מכל הבחינות.

Share this post

גלילה לראש העמוד