רשת אחת המון אפשרויות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רשת אחת המון אפשרויות

אם אתם מחפשים עבודה אחרי הצבא, חשוב שתדעו כי ישנה רשת מלונות ארצית אשר מציעה מגוון רחב של משרות עבור חיילים משוחררים. רשת ישרוטל מפרסמת באתר ישרוטל דרושים עשרות משרות שמתאימות לנשים וגברים, ובעיקר לצעירים שרוצים לחסוך כסף ולשלב בין עבודה כיפית לחיי הטובים של עובדי בית מלון.

כיום, הרשת מציעה עבודה במגוון רחב של מלונות, החל ממלונות באילת עד לאלה שנמצאים בצפון. בכול מקרה, ההצעות נחשבות מעולות ומתאימות למענק השחרור תוך ביצוע עבודה מועדפת.

אז מהן האפשרויות שמציעה רשת ישרוטל?

בכול הנוגע לעבודה אחרי הצבא, חיילים וחיילות – כמו גם מי ששירת בשירות לאומי – אשר רוצים להחיל פרק חדש בחייהם, ולחסוך כסף עבור מגוון מטרות יוכלו לעבוד ברשת ישרוטל.  ישנם את אלה שירצו לחסוך עבור טיול אחרי הצבא, יש את אלה שרוצים לחסוך לקראת הלימודים ואת מי שרוצה להתפרנס בכיף ולבלות את שעות הפנאי בערים כיפיות כמו העיר אילת: עיר שמציעה מגוון רחב של אופציות עבור צעירים.

דוגמאות להצעות עבודה של ישרוטל

באתר ישרוטל דרושים ניתן למצוא לא מעט משרות נחשקות, המותאמות בעיקר לצעירים. בכך למשל אפשר לבחור לעבוד בצוות בידור, אפשר לעבוד בדלפק קבלה בבתי המלון של הרשת, אפשר לעבוד באבטחה, באחזקה, ניקיון וחדרנות. הרשת מציעה קורסים להכשרת מצילים כמו גם קורסים לצוותי בידור, קורס למטפלי ספא ועוד. בכך אפשר גם לרכוש מקצוע לעתיד וגם לעבוד בבית מלון בו אפשר לקבל את כל התנאים כמו חדר למגורים, ארוחות מלאות, החזר נסיעות, הסעות וכדומה.

לסיכום, חיילים וחיילות שמחפשים עבודה מועדפת בוחרים בדרך כלל במשרות בתחום המלונאות. בכך הם צוברים זכויות וחוסכים כסף, כמו גם נהנים מבילויים כיפים באזור הנופש בו הם עובדים. אז אם אתם מחפשים עבודה לחיילים משוחררים – זה הזמן להיכנס לאתר ישרוטל דרושים, ולבחור את הקורסים או את המשרות שמתאימות לצרכים שלכם.

 

 

Share this post

גלילה לראש העמוד