קלנועית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קלנועית – לא רק למבוגרים

מי שמסתובב באזורים מסוימים בארץ, בעיקר במקומות כמו גבעתיים או במושבים, יוכל לראות מצוין את כמות הקלנועיות המסתובבות ברחוב וחונות ליד הבתים. ברוב המקרים, הקלנועית נראית יותר אצל מבוגרים, אך כדאי לדעת, שישנם צעירים רבים שעושים שימוש קבוע בקלנועיות זוגיות ממש שימוש יומיומי.

קלנועית – לא רק למבוגרים

עצמאות: יש לך קלנועית? מעכשיו, עשה יותר מה שאתה רוצה – מתי שאתה רוצה. אם אי פעם תמצא את עצמך מחכה לאנשים שיסייעו אותך למשימות וסידורים יומיומיים (למשל להעלאה לחנות המקומית), קלנועית ניידות יכולה לאפשר לך לקחת את העניינים לידיים שלך.

בדרך זו, תוכלו לצאת החוצה כמו שבדרך כלל הייתם עושים אך מבלי לסמוך כל כך על אחרים. תוכל לעשות זאת בדיוק במנים המתאימים לך וללא כל הסתמכות על אדם או שירות הסעות כזה או אחר. לכן, אל תהסס ורכוש קלנועית בשבילך.

קלנועית – להגיע הכי מהר שאפשר

מהירות: קלנועית ניידות, יכולה לעבור 4 – 8 קמ"ש. אחד הדברים שניתן להרוויח מנסיעה בקלנועית, היא האופן שבה תהיו בכל מקום כמה שרק תרצו ולא תצטרכו לחכות לעזרה של אחרים כדי להתנייד באזור שלכם.

מעבר לזה, מהירות הקלנועית תורמת רבות לסיבה שאנשים רוכשים אותה, שכן היא גורמת לדברים להיראות אחרת לגמרי. אם חשבתם לצאת ולקנות חלב בחנות הסמוכה, הרי שקלנועית תקינה, תעשה לכם את זה בצורה הכי מהירה שניתן לבקש.

קלנועית לתוך העיר – גמישות

בשונה מרוב כסאות הגלגלים, לקורקינטים ניידים כמו קלנועית למשל, יש מושב המסתובב ומאפשר גישה קלה לסירוגין. מושבים אלה מתכווננים בגובה. בנוסף לכל אלה, ניתן לפרק קלנועית ניידת, מה שלא רק חוסך מקום אלא גם מבטיח תחבורה נוחה.

קלנועית – סגנון

עם כל העיצובים והווריאציות החדשות, קלנועיות ניידות יכולות, במידה מסוימת, להרחיב את אישיותך. התאמה אישית של צבע והתאמות ייחודיות אחרות, יכולות להעניק לך מגע אישי לקלנועית שלך ואל תשכח שסטייל יפה, הוא המנצח.

העיצובים השתנו במהלך השנים ומציעים כעת: היגוי כידון ארגונומי נוספים, תנוחות נהיגה נוחות, תכונות בטיחות כמו הפחתת מהירות בעת פניות, אורות, מושבים, רפלקטיביים ועוד.

Share this post

גלילה לראש העמוד