כך תתמודדו מול חברות הביטוח
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כך תתמודדו מול חברות הביטוח

חברת הביטוח הינה חברה בה כל אחד מאתנו מבוטח. מרביתנו משלמים בכל חודש עבור ביטוחים סכומים בלתי מבוטלים, וחלקנו משלמים למספר חברות ביטוח עבור הביטוחים השונים שלנו. מטרת הביטוח היא לספק לנו שלווה כלכלית במקרים מסוימים שעלולים להביא לקריסה. כגון, תאונות דרכים, אבדן כושר עבודה, נזקי טבע וכיוצא באלו. בכל המצבים הללו אדם מן השורה עלול למצוא את עצמו מול נזק חמור מאוד אשר אין ביכולתו הכלכלית לשלם אותו. כדי להגיע מוכנים למצבים האלו נוצר המענה הביטוחי. וברגע האמת אמורה חברת הביטוח לשלם פיצויים לניזוק, ולסייע לו לצלוח את התקופה הקשה.

חברת הביטוח והשיקולים המסחריים

אמנם מטבע היותה אמורה חברת הביטוח לספק מענה במצבים שונים. אבל כמו כל גורם מסחרי אשר השיקולים הכלכליים עומדים לנגד עיניו, עלולה חברת הביטוח להתנער מאחריות, ולהתעלם מחובתה לשלם פיצויים במקרים כאלו ואחרים. כאשר מבוטח נמצא בסיטואציה כזו הוא עלול למצוא את עצמו במצב מתסכל מאוד. מצד אחד הוא מודע לכך שלכל אורך השנים הוא משלם סכומים משמעותיים עבור הביטוח, ומצד שני הוא חש כי חברת הביטוח לגמרי לא ששה להכיר בנזקים ולשאת בתוצאות שלהם.

עורך דין אתכם מול חברת הביטוח

מסיבה זו חשוב כי כל מבוטח יהיה מודע כי החלטות חברת הביטוח הן אינן סוף פסוק. וכי אם הוא מעוניין למצות את הזכויות שלו ולקבל את מקסימום הפיצויים שמגיע לו לקבל, עליו להגיש את התביעה בהכוונה של עורך דין תביעות ביטוח מומחה בתחום. הליווי הזה נועד להבטיח כי כל הפעולות מתבצעות בצורה נכונה ומתאימה, לפי המפורט בפוליסה ועל פי החוקים הנוגעים לתחום. כמו כן יוודא עורך הין כי יש למבוטח את כל המסמכים הרלוונטיים על מנת למצות את הזכויות שלו באופן מקסימלי. מתברר כי מבוטחים שפנו בעזרת עורך דין מקצועי הצליחו בסוף להוכיח את הנזקים ולהעמיד את חברת הביטוח מול החובה שלהם לשלם את הנזק באופן מקסימלי. ואכן, התמודדות מול חברת הביטוח היא אינה פעולה פשוטה כלל ועיקר, ועל מנת להצליח בה מומלץ להיעזר בעו"ד שי סולטן.

Share this post

גלילה לראש העמוד