תרומה לילדים נזקקים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

תרומה לילדים נזקקים

מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המפותחות עם ריכוז העוני הגבוה ביותר. קרוב ל2 מיליון אנשים בישראל נמצאים מתחת לקו העוני, כאשר לפחות חצי מתוכם הם ילדים. מדובר במשפחות רבות בעיקר מאזורי הפריפריה בצפון ובדרום. הרבה משפחות מתקשות לנהל אורך חיים סדיר ויציב ועל אף שבני הבית יוצאים ועובדים הכסף לא מספיק כדי לכסות את ההוצאות. מי שסובל מהמצב הם גם הילדים שבסך הכול אינם יכולים לעשות הרבה עדיין כדי לשנות את המצב וצריכים לצאת ללימודים, לנסות ללמוד בראש נקי ועל הדרך גם לחיות אורח חיים רגיל וממוצע שיאפשר להם לא לקנא בחבריהם לכיתה או להרגיש מבוישים מכך שאין להם אוכל בהפסקה למשל. כאן עמותת מאיר פנים נכנסת לפעולה ומקדמת תרומה לילדים נזקקים בכל רחבי הארץ.

ההתמודדות של הילדים

הילדים אינם צריכים להתמודד עם מצב שבו אין להם אוכל לבית הספר או שהם צריכים לגנוב אוכל או להתבייש מחבריהם לכיתה. אנו מכירים את כל הסיפורים המיוחדים הללו ועל מנת לפעול לטובת אותם ילדים אנו בעמותת מאיר פנים משתדלים בכל יום לסייע למשפחות נזקקות בכל רחבי הארץ, להשיג אוכל לבתי ספר, להציע אוכל וסלי מזון למשפחות נזקקות אף מזמינים את המשפחות מיעוטי היכולת להגיע עם הילדים לאכול בבתי התמחוי שלנו הפזורים ברחבי הארץ.

כיצד אנו עוזרים לאותם ילדים?

עמותת צדקה מאיר פנים פועלת בדרכים שונות בסיוע לאותם ילדים החיים מתחת לקו העוני. בין היתר מספקת העמותה סלי מזון למשפחות נזקקות על מנת שיהיה אוכל לאותם לילדים וכן כוללת העמותה לחם ומצרכים להכנת סנדוויצ'ים לילדים לבית הספר על מנת שאלה לא יישארו רעבים ביום יום. כמו כן העמותה מספקת כרטיסי מזון עמם יכולות המשפחות לרכוש מזון בחנויות רשת שופרסל ולאפשר למשפחות ולילדים לאכול בצורה מזינה החיונית לתפקודם גם בשעות שאחרי הלימודים.

Share this post

גלילה לראש העמוד