חתונה על הים הכחול
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חתונה על הים הכחול – אפשרי בהחלט!

זוגות רבים שמחפשים אולם אירועים עבור החתונה שלהם מגיעים לרעיון חתונה על הים די מהר. אם מדובר באנשים שמבלים את מרבית זמנם בים, רעיון החתונה יכול להיות סנטימנטלי עוד יותר וגם אם מדובר בזוג שפשוט רוצה את רקע הים הכחול במעמד החופה שלהם. כך או כך, חתונה על הים, עם כמה שהיא נשמעת לא אפשרית, לא רק שהיא אפשרית, היא יכולה להיות כל מה שמה שחיפשתם.

רוצים להתחתן עם רקע הים? זה אפשרי בהחלט ואפילו במרכז

 

 בפנים או בחוץ

כמו כל זוג שמחפש את אולם האירועים שלו, התחשבות בעונות השנה יגרום להבנה והגעה אל התאריך המיועד. אך גם אם אתם רוצים את החתונה שלכם במזג אוויר שלא תואם את הים, אין זה אומר שאתם צריכים לוותר עליו (ראו מידע נוסף על חתונה ליד הים). ישנם אולמות אירועים המשקיפים לים, מאפשרים אולם אירועים סגור אך שקוף בכדי לא לוותר על יופיו של הים. אם בחרתם בימות הקיץ, אין כמו חתונת צהריים כדי להדגיש את נופו של הים.

מיקום האולם

מיקום אולם האירועים, בעיקר אם בחרתם באולם אירועים על הים, יהיה משהו שתרצו לקחת בחשבון כאשר מדובר בהזמנת אורחים מכל רחבי הארץ. אם רוב האורחים שלכם נמצאים במרכז, חתונה על הים הכחול תהיה רעיון טוב כיוון שלמזלכם, יש מלא ים במרכז. כמובן שאתם לא חייבים לבחור בתל אביב כבחירה הראשונה, גם בשביל לא להיכנס לטירוף התנועה שלה וגם כי אולם אירועים בתל אביב הוא לאו דווקא הבחירה הנכונה שלכם.

מיקום החופה

הבחירה של מיקום החופה, כאשר אתם בוחרים את אולם האירועים שלכם, היא בחירה חיונית כאשר אתם בוחרים אולם אירועים. החופה, הלא הוא המקום בו אתם נשבעים זה לזה ולכבודה כל האורחים שלכם הגיעו, צריכה להיות במקום כזה שמעמדה יורגש. נוף הים והשמש יכולים לתת לה את המחזה האלוהי אותו אתם מחפשים למעמד זה.

לסיכום,

חתונה על הים הכחול היא לגמרי אפשרית, ראו באתר https://www.sealoft.co.il, בכל מזג אוויר שתבחרו להתחתן בו. משמצאתם את אולם החלומות שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להמשיך ולתכנן את שאר החתונה. שיהיה במזל טוב!

Share this post

גלילה לראש העמוד