כל הסיבות לפנות לשירות עריכת רשימה ביבליוגרפית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כל הסיבות לפנות לשירות עריכת רשימה ביבליוגרפית

בכל עבודה אקדמאית נדרש הכותב לערוך רשימה ביבליוגרפית. רשימה זו מציגה לקורא את המקורות עליהם התבסס הכותב במהלך כתיבת העבודה שלו. אולי על פניו נראה כי מדובר על עניין פשוט ואולי אפילו טכני. אבל למען האמת העניין מורכב יותר. שכן עריכת רשימה ביבליוגרפית צריכה להתבצע לפי כללים מוגדרים וברורים מאוד על פי חוקי עריכה אקדמית.

למה לפנות לשירות עריכת הרשימה?

  • כדי להיות בטוחים שהרשימה תהיה מדויקת – כדי להיות בטוחים שהרשימה הביבליוגרפית שלכם תהיה נכונה ומדויקת חשוב להבין כי מדובר על כללים רבים שלא תמיד קל לבצע את הרשימה על פיהם. כאשר מעבירים את המשימה הזו לידיים מקצועיות של נותן שירות שעורך רשימות ביבליוגרפיות לרוב, אתם יכולים להיות בטוחים שהרשימה תיערך כראוי.
  • כדי לחסוך לכם זמן – יש לכם זמן להתעסק עם הרשימה הביבליוגרפית? אחרי כל ההתעסקות עם העבודה או הסמינריון, מסתבר שכבר מיציתם עם העניין. ואת הזמן שלכם אתם מעדיפים להקדיש לדברים חשובים יותר. חסכו לעצמכם זמן יקר והפקידו את המלאכה בידי מי שיכול לעשות את זה טוב מכם.
  • כדי להוריד מעליכם משימה מתישה – יש משימות מורכבות שאנחנו נהנים מביצועם. ואז אנחנו לא מרגישים את הקושי. אבל כאשר המשימה אינה אהובה עלינו הביצוע הופך להיות לסיוט אמתי. אם עריכת הרשימה הביבליוגרפית נראית בעיניכם כמו משהו מאיים, מוטב כי תעבירו את העבודה למישהו שיעשה את זה במקומכם. נצלו את הזמן שלכם כדי לעשות דברים יותר נחמדים…
  • כדי לחסוך שלב תיקונים – בהגשת עבודות סמינריונית יש שלב מעצבן של התעסקות עם תיקונים נדרשים. הסבבים הללו של התיקונים והבדיקות החוזרות אינן נעימות לאף אחד. כאשר אתם פונים לשירות עריכת רשימה ביבליוגרפית אתם לפחות מורידים מעל עצמכם את העול הזה. מסתבר שהשירות המקצועי יחסוך לכם תיקונים של הרשימה הזו.

לאתר את נותן השירות המתאים

החלטתם ללכת על זה? כן, זה הצעד הנכון. חשוב לכם לפנות אל חברה מתאימה דוגמת iEdit שמציעה שירות עריכת רשימות ביבליוגרפיות. חברה שהעורכים שלה מקצועיים ומנוסים, וגם המחירים שלה סבירים ומתאימים לתקציב שלכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד