דלתות פנים פשוטות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

דלתות פנים פשוטות – דברים שחשוב לדעת!

בחרו דלתות איכותיות

גם דלתות פנים צריך לדעת לבחור. יש דלתות פנים מעוצבות בשלל צורות, יש דלתות פנים פשוטות. בחירת הדלתות צריכה להיעשות בהתאם לצרכים, לאילוצים ולרצונות שלכם. מה שחשוב זה להתייעץ עם מביני עניין לפני בחירת הדלתות, לא לוותר על איכות ולא להסתנוור ממחירים זולים במיוחד כי ככל שחומר הגלם טוב יותר, כך האיכות עולה והמחיר בהתאם.

בחרו מומחה להתקנה

חשוב לא פחות לבחור מתקין דלתות פנים שמומחה להתקנה. לא הייתם רוצים תפעול לא נכון של הדלת, רעשים משונים ושריטות על הרצפה. רק מתקין מומחה מבין עניין ויודע להרכיב דלתות פנים פשוטות או מורכבות. הוא ולא אחר יבטיח לכם דלת מתפקדת.

מחיר ששווה לכל כיס בלי לוותר על איכות

מה שטוב בדלתות פנים הוא המחיר הזול ביחס לדלתות חיצוניות, כך שאתם יכולים להרוויח גם דלתות פנים פשוטות איכותיות וגם במחיר השווה לכל כיס. המידות הסטנדרטיות של דלתות הפנים הן שני מטרים וחמישה סנטימטרים. תוכלו להשיג דלתות פנים פשוטות שהן גם מעוצבות. רק הקפידו שבזמן ההתקנה יהיה מרווח מסוים בין הדלת לרצפה כדי למנוע סימנים של גרירה על הרצפה.

ציפוי לדלת – ציפוי למינציה

לדלת כאמור יש ציפוי. אם אתם רוצים לבחור את הציפוי הזול ביותר,  בחרו ציפוי למינציה. אל תחששו מהבחירה כי למרות מחירו הזול של ציפוי למינציה הוא עמיד מאוד. קחו רק בחשבון שציפוי כזה מוגבל בתחזוקה כי אם תהיה עליו שריטה, תצטרכו להחליף את הדלת כולה. בכל מקרה חשוב להתייעץ עם מומחה דלתות שיכוון אתכם לבחירה הנכונה ביותר של דלתות הפנים שבחרתם.

ציפוי לדלת – ציפוי פורניר

מחפשים ציפוי שעשוי קליפת עץ טבעית? בחרו ציפוי פורניר. הוא יעלה קצת יותר, אך גם במקרה של שריטה או פגם אחר תוכלו לתקן את הדלת בלי להחליף אותה. המבחר של דלתות פנים פשוטות מאפשר לכם בחירה רבה, לכן אל תמהרו לבחור את הדלת היפה ביותר, אלא את הדלת המתאימה בדיוק לחלל שלכם, לריהוט, לאיכות שאתם מבקשים לעצמכם. רק טיפ חשוב ואחרון! בחרו דלתות בעלות גימור בצבע הקיר כדי שהן ישתלבו עם הריהוט.

Share this post

גלילה לראש העמוד