רויאל קנין
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רויאל קנין

חברת רויאל קנין ידועה בתור אחת החברות האיכותיות ביותר, ומציעה מגוון רחב של סוגי מזון לבעלי חיים. החברה מתאפיינת במוצרים איכותיים, ושמה לו כמטרה להעניק לבעלי החיים את סוג המזון האיכותי ביותר והבריא ביותר – מבלי לפגוע באיכות הטעם של המוצר.

מזון לכלבים ולחתולים

כל אחד ואחת מאיתנו שבחרו להביא לביתם כלב או חתול, ולהפוך אותו לבן משפחה, רוצים לתת לו את הכי טוב שאפשר. סוג המזון שאנו נותנים לבעל החיים שלנו, עשוי להשפיע על צורת ההתפתחות שלו או על מצב הרוח שלו, ובמקרים קיצוניים יותר – עשוי להביא לפגיעה במערכת העיכול ואף להקאות והפרשות מהגוף.

שלב בחירת המזון לבעל החיים שלכם הוא שלב חשוב ביותר, וכאן נכנסת לתמונה חברת רויאל קנין. מדובר בחברה שמציעה פתרונות מזון בריאים וטעימים במיוחד לבעלי החיים שלכם – גם לכלבים וגם לחתולים. תוכלו למצוא בין מוצרי החברה סוגים רבים של אוכל יבש (סוג האוכל המפורסם והנמכר ביותר) שמיועדים כל אחד לסוגו. למעשה, האוכל שהחתול שלכם יאכל, יהיה שונה מהאוכל שהכלב שלכם יאכל. יתר על כן, ישנה חשיבות לגיל החתול או הכלב: כיום ידוע כי ישנם ערכים תזונתיים שרלוונטיים והכרחיים יותר להתפתחות תקינה ובריאה של גורי כלבים, בעוד כלבים בוגרים זקוקים לערכים אחרים לגמרי (כך גם עם חתולים).
חברת רויאל קנין מעניקה לכלב ולחתול שלכם, את מוצרי המזון המתאימים ביותר עבורם – הן לגילם, הן לסוגם וכמובן לפי טעמם.

ערכי המזון השונים

חברת רויאל קנין מעניקה לקונה אפשרות לרכוש מוצרי מזון שמעניקים לחתול או לכלב שלכם את כל הערכים הרלוונטיים והחשובים עבורם: שומנים וחלבונים מן החי (שמסייעים לאגירת אנרגיה), סיבים תזונתיים לחיזוק מערכת העיכול, ויטמינים שונים לחיזוק המערכת החיסונית ולתפקוד טוב יותר (ויטמינים כמו: A,C,D,E), נוגדי חמצון שמסייעים לתפקוד מערכת החיסון ועוד.

כמו כן, כלל המוצרים מגיעים בשלל טעמים, ומאפשרים לכם להעניק לבעל החיים שלכם את מוצר בריא וטעים! תוכלו לבחור מבין שלל טעמים כמו סלמון מעושן, כבד, עוף, אייל ועוד תערובות אחרות.

Share this post

גלילה לראש העמוד