גרילנדה איכותית לסוכה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

גרילנדה איכותית לסוכה. כך תבחרו

כבר בניתם את הסוכה? הצמדתם את הסכך? עכשיו הגיע הזמן לקשט את הסוכה ולהפוך אותה למקום שנעים ונחמד לשהות בה. לצד פלקטים שונים או קישוטים מסוגים שונים, בוחרים רבים לפאר את הסוכה שלהם גם עם אמצעי תאורה שונים ומגוונים. אלו מאפשרים להם לתת לסוכה מראה ייחודי ומאיר, האור הצבעוני מגוון את מראה הסוכה ומשרה אווירה נעימה במקום. כמו כן בשעות החשכה תאיר הגרילנדה ותאפשר לכם ליהנות מתאורה מפוזרת על פני כל שטח הסוכה.

איך בוחרים נכון?

כדי שהגרילנדה אותה אתם רוכשים תענה על הציפיות שלכם ואתם תיהנו ממנה לאורך שנים, עליכם לדעת איך לבחור אותה קראו על מילניום 101 מידע נוסף. יש להתייחס למספר פרמטרים אשר משליכים על בחירת הגרילנדה שלכם.

  • האורך הרצוי לכם – את הגרילנדה נוהגים לתלות סביב לסוכה או לאורכה ולרוחבה. כדאי לכם לתכנן מראש איך תרצו לתלות אותה, ולפי החלטה זו לרכוש גרילנדה באורך המתאים. כך שהיא תוכל להיות תלויה במקום בצורה מתאימה. גרילנדה קצרה או ארוכה מידי לא תתאים לכם והיא לא תשתלב היטב בסוכה.
  • האיכות – יש מוצרי תאורה במגוון רמות איכות. לצד מוצרי איכותיים ויקרים ניתן להבחין במוצרים פשוטים מאוד אשר אמנם מחירם זול, אבל לא תמיד שווה לשלם עליהם את המחיר הזול… שכן מוצר שלא מצליח להפעיל את עצמו אפילו לא בפעם הראשונה הוא לא מוצר ששווה וכדאי להתעסק אתו. בחרו מוצר איכותי ברמה סבירה כדי שתוכלו להפיק ממנו תועלת.
  • החיבור לחשמל – חשוב לבדוק את אופן החיבור של הגרילנדה לחשמל, קראו בהרחבה באתר שכאן. וזאת מכיוון שלכל אמצעי תאורה יש חיבור משלו. עליכם לוודא כי תוכלו לחבר אותו לפי תנאי השטח שקיימים בסוכה שלכם.
  • הרכבה עצמית – ניתן לרכוש גרילנדה מוכנה לסוכה, אפשר גם להרכיב אותה לפי רצונכם בחנות למוצרי חשמל. לרוב מוצר כזה עשוי להיות יקר יותר, שכן הוא מכיל מרכיבים שמחירם יקר, אך מנגד ניתן כך לתכנן את הגרילנדה בדיוק לפי רצונכם, ולא לתלות בסוכה שלכם גרילנדה שמישהו עיצב לפי טעמו בלי קשר לסוכה שלכם. בדקו את האפשרויות והחליטו החלטה נכונה.

Share this post

גלילה לראש העמוד