מפיקים אירוע
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מפיקים אירוע? אולי זה מה שיעשה את ההבדל

האירועים אותם אנחנו חגגים היום הם ממש ללא כל השוואה לאירועים אשר אותם חגגנו בעבר. אם עד לפני עשר או עשרים שנה לא היינו צריכים ליותר מאוכל טוב ואולי גם מוסיקה מקפיצה על מנת שהאירוע שלנו  יהיה מוצלח, הרי שהדור של היום דורש הרבה יותר. הוא זקוק לתוכנית, הוא צריך תוכן באירוע והוא חייב שיהיה משהו מעבר לרגיל ולמוכר, כפי שמציעים באתר http://www.sahkanim.com.

בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אנחנו מציעים את מגוון התוכניות שעשויות לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו לייחודי, למרתק, למפתיע וגם למרגש באופן מיוחד.

התוכנית שתעשה את האירוע

אז ברור כי ללא תוכנית ממש לא כדאי לצאת לדרך. האירוע יותיר טעם תפל בפיהם של המשתתפים והם לא ממש ייהנו באירוע. מהר מאוד הם ימצאו את עצמם משתעממים. שוקעים במכשירים הסלולאריים שלהם ולא ממש חוגגים אתכם את האירוע.

כאשר אתם בוחרים תוכנית, אתם חייבים לשים לב לכמה נתונים חשובים.

  • התוכנית חייבת להיות תוכנית לא שבלונית ולא שגרתית או מוכרת (ראו בלינק הזה רעיונות). אם התוכנית היא תוכנית מוכרת או נדושה, הרי שלמעשה לא עשינו כאן שום דבר. כי אחרי הכול וגם לפני הכול אמורה התוכנית לרכז את כולם ולמשוך את כולם להשתתף וליהנות. אז זוהי הנקודה הראשונה אשר עליה אתם חייבים לשים לב כאשר אתם באים לחפש את התוכנית לאירוע שלכם.
  • את התוכנית אתם צריכים לערוך בעיתוי מתאים מבחינת האירוע על מנת שהוא אכן יהפוך למרתק ומושך. כך לדוגמא לא כדאי להתחיל בתוכנית לפני שהקהל סועד את ליבו כי כך הוא יהיה רעב, לא מרוכז ואולי אפילו לא ישתף פעולה. מנגד, לא תוכלו להתחיל בתוכנית כאשר הקהל כבר התעייף ורוצה לראות את עצמו בדרך הביתה. העיתוי המדויק של התוכנית בהתאם למצב הרוח של האורחים הינו קריטי לצורך הצלחת התוכנית.
  • חשוב להתאים את התוכנית על פי הרכב המשתתפים ובהתאם לחתך הגיל שלהם. לא כל תוכנית מתאימה לכל קבוצה ואם לא תהיה התאמה הרי שהתוכנית לא תעניין את הקהל או לפחות את חלקו.

Share this post

גלילה לראש העמוד