אקססוריז לעיצוב הבית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אקססוריז למשרד – כל מה שאתם צריכים

המשרד הוא המקום בו אתם מבלים חלק ניכר משעות היום ולכן חשוב מאוד שתקדישו מחשבה לעיצוב שלו ולרהיטים שנמצאים בו. עשו הכול על מנת שהוא יהיה מקום שנעים לשהות בו, ללקוחות שאולי פוקדים אותו, אך בעיקר לכם – העובדים. אין צורך לומר כי אדם שעובד במקום יפה ומטופח, יהיה מסור יותר לעבודתו ויעשה אותה בחשק גדול יותר מאשר עובד שמבלה את יומו במשרד אפרורי ומשעמם.

איך בוחרים אקססוריז למשרד?

נקודה חשובה שנוגעת לבחירת אקססוריז עבור כל חלל בכלל ועבור חלל משרדי בפרט, הוא שימת דגש על התאמה לעיצוב החלל. אין טעם לבחור לדוגמא בסט מדפים נייד עגול, כאשר הרהיטים האחרים במקום הינם בעלי צורה ריבועית וחדה. כמו כן, כדאי לקבוע צבע מסוים או שניים שישלטו במשרד וכך תוכלו להיות יותר ממוקדים כאשר אתם מבקשים להוסיף אקססוריז למקום.

אקססוריז – מוצרים משלימים לעיצוב קיים

חפצי נוי לבית או בשמם האלגנטי יותר – אקססוריז, מיועדים להשלים את המראה העיצובי של המשרד. על כן, חשוב שתשימו לב לבחור באקססוריז שמתאימים בצורתם ובצבעם לסגנון העיצובי שקיים במשרד שלכם על מנת שימשיך אותו ויצור מראה הרמוני מושלם.

אקססוריז למשרד – רק מה שצריך

גם אם אתם מעוניינים לגרום למשרד שלכם להיראות ייחודי ומעניין, אין טעם להעמיס אותו בחפצי נוי שאינם קשורים לפעילות שקיימת במשרד. על כן, כאשר אתם מעוניינים לשדרג את מראה המשרד על ידי חפצי נוי שונים, בחרו בחפצים שבאים לשימוש כגון מעמד עטים מסוגנן, תופסני ניירות, מעצורי ספרים מעוצבים, שעון שולחני מעניין וכן על זו הדרך.

עיצוב סביבת עבודה בצורה מעניינת

גם אם אתם מאלה שעובדים מהבית, תוכלו להפוך את פינת העבודה שלכם למעוצבת ומעניינת יותר באמצעות אקססוריז לעיצוב הבית כדי שתסייע לכם לעבוד בצורה יותר מועילה. כאשר מדובר בסביבת עבודה ביתית, חשוב קודם כל לקבוע היכן הכי נוח לכם לעבוד ואת הפינה המיוחדת הזו, תרהטו בהתאם. העניקו לפינת העבודה שלכם מראה משרדי באמצעות רכישת שולחן עבודה מתאים, ארגונית למסמכים, שעון שולחני מעוצב וכמובן כיסא משרדי שיאפשר לכם לשבת בנוח.

Share this post

גלילה לראש העמוד