ביטוח דירה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מה חשוב לבדוק כשעושים ביטוח דירה

אחרי חיפושים רבים מצאתם, בשעה טובה, את הדירה שאתם רוצים לקנות? אם כך, טבעי שתרצו גם לעשות ביטוח דירה, כי בימינו אי אפשר לקחת משכנתא מהבנק בלי לעשות ביטוח דירה. מה שכן, חשוב שתדעו שיש מגוון רחב של חברות ביטוח שמציעות פוליסות בתחום הזה, מה שמעורר את השאלה  – איך בוחרים את סוכנות הביטוח הנכונה ומה חשוב לבדוק כשעושים ביטוח דירה? למרות שרוב האנשים מעידים שאין להם סבלנות להתחיל לקרוא את כל סעיפי הפוליסה, כן מומלץ להשקיע בכך תשומת לב. אתם לא באמת יכולים להתחייב לשלם סכום מסוים על ביטוח לדירה שלכם מבלי להבין מה כולל הביטוח ובאיזה מצבים באמת תקבלו כיסוי והחזר כספי.

על מה אתם משלמים?

מתלבטים? רוצים לעשות את הביטוח הכי מקיף שאפשר ושיהיה גם ביטוח דירה משתלם? אם כך, אתם צודקים. אומנם בעידן המודרני זה נראה כאילו האדם יכול לשלוט בכל דבר, אך בפועל זה לא כך ואתם לא יכולים לדעת מה יוליד יום. לכן חשוב לעשות את הביטוח הכי מקיף שאפשר, וזה אומר שכדאי לברר האם הפוליסה שלכם כוללת סעיפים שונים ומגוונים כמו:

  • החזר כספי על נזק שנגרם כתוצאה מרעידת אדמה או שיטפון
  • החזר כספי על נזק שנגרם כתוצאה מפיצוץ בצנרת
  • ביטוח דירה שכוללת גם את תכולת הדירה
  • ביטוח שכולל גם נזקים לצד ג'

ההיגיון אומר שאם אתם כבר עושים ביטוח דירה, לא כדאי יהיה להתפשר על משהו שאינו מספיק מקיף ועל ביטוח שלא ייתן לכם מענה ברגע האמת.

איך לבחור סוכנות ביטוח טובה?

שמעתם אינספור המלצות על הרבה סוכנויות ביטוח? אתם מתלבטים אל מי כדאי לפנות? רוצים להבטיח שתקבלו שירות מוביל ומקצועי? לא מוכנים להיות לקוחות של חברה שמתנערת מהלקוחות שלה? אם כך, אתם צודקים. משמעות הדברים היא שכדאי לברר ולוודא שהחברה שאליה אתם פונים וותיקה, מקצועית ושיש לה גם לא מעט המלצות מלקוחות מרוצים. לפעמים אפילו כדאי יהיה לשלם קצת יותר על פוליסת ביטוח הדירה שלכם אם זה מה שיבטיח לכם שתקבלו מענה כשצריך.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על ביטוח שמכסה נזקי אש לדירה

Share this post

גלילה לראש העמוד