אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מה ההבדל בין בית אבות סיעודי לבית אבות סיעודי מורכב

לא מעט אנשים מבוגרים עוזבים את ביתם ועוזרים לבית אבות במטרה למצוא חברה בני גילם ולהצליח להעביר את הזמן הפנוי שלהם בחברת אנשים במצבם הפיזי וכן בשילוב של לא מעט פעילויות חברתיות שונות הכוללות חוגים מעשירים, התמודדות עם בעיות פיזיות שונות בעזרת תהליכים רפואיים ועוד. חשוב לדעת כי כיום יש לא מעט בתי אבות סיעודיים אשר יבטיחו עבור המבוגר את כל הטיפול הרפואי לא הוא נזקק במטרה להצליח להתגבר על בעיותיו הרפואיות ולהגיע למצב רפואי תקין.

התמודדות עם בעיות רפואיות ייחודיות

אך בית אבות סיעודי רגיל לא תמיד מצליח למלא אחר כלל הטיפולים הנדרשים עבור המבוגר במידה ונזקק טיפול ייחודי. על כן במידה ואתם מעוניינים לשלוח את המבוגר במשפחה לבית אבות סיעודי מורכב אשר ידע להתמודד עם כל הבעיות הרפואיות השונות חשוב לדעת לבחור נכון את המקום המקצועי בעל הניסיון הרב ביותר בתחום.

יתרונות רבים על פני המחלקה הגריאטרית

חשוב לדעת כי בבתי אבות סיעודיים מעבר לעזרה הפיזית אשר ניתנת למבוגרים ישנם גם לא מעט אנשי צוות מקצועיים אשר כל תפקידם לאבחן את המבוגרים מבחינה רפואית. האבחון הרפואי חשוב במיוחד על מנת להצליח לזהות הידרדרות במצב או לחילופין שיפור בעזרת טיפול מסוים. במידה ואנשי הצוות ידעו לזהות שיפור במצבו הבריאותי של המבוגר הם יצליחו להתאים עבורו את הטיפול הטוב ביותר לשיפור מצבו הרפואי ועל ידי כך להבטיח לו את המסלול הקצר והבריא ביותר להחלמה מהירה.

טיפול רפואי מקצועי בהמלצת רופאי המחלקה הגריאטרית

בבתי אבות סיעודיים מורכבים המבוגרים לרוב מגיעים עם מחלקות גריאטריות בבתי החולים בהמלצת המטפלים על אופן הטיפול הטוב ביותר עבור המצב המיוחד של כל חולה. חשוב לומר כי כיום יש לא מעט בתי אבות סיעודיים מורכבים אשר יבטיחו לבין המשפחה המבוגר שלכם הרבה יותר מאשר המחלקה הגריאטרית בבית החולים ולכן במידה וקיימת אפשרות רפואית מומלץ מאוד להעביר את בן המשפחה המבוגר לבית אבות סיעודי מורכב שם הוא יוכל לקבל את מלוא התמיכה והעזרה הרפואית לה הוא נזקק ולהנות מחברה של אנשים בני גילו ומאוד חוגי העשרה רבים.

מחפשים בית אבות בירושלים? בשיבה טובה בתי אבות בירושלים >>  www.besiva-tova.co.il

Share this post

גלילה לראש העמוד