תרומת אוכל לנזקקים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

תרומת אוכל לנזקקים

כדי לתרום למישהו אחר מבלי לבקש תמורה צריך להיות אדם עם לב רחב והמון אהבת חינם. העמותה שלנו מאיר פנים כוללת מאות מתנדבים מכל רחבי הארץ ואלפי תורמים נהדרים שבזכותם הפעילויות שלנו יכולות להתממש. תרומת אוכל לנזקקים היא רק חלק מהפעילות של העמותה וגם בכך היא פועלת במגוון גדול של אפשריות להעניק לזולת, למשפחות נזקקות ואפילו לילדים רעבים כי למעגל העוני אין גיל – יש צורך.

סגולה בתרומה למישהו אחר:

למי שמאמין בתורה ובדת היהודית יש סגולה לפרנסה ושפע למי שתורם אוכל ליהודי אחר. גם אם אתם תורמים לאנשים אחרים שאינם יהודים או שאנשים שאינם יהודים או רוצים לתרום ללא קשר למסורת היהודית – יזכו לחסדי שמיים וכמובן לתחושת סיפוק עצומה. גם מבחינה חברתית ואתית זה רק ראוי להערכה שאם יש לכם בשפע, תוכלו לחלוק מעט מזה עם אנשים שאין להם כלל ומתקשים להתקיים. תרומה איננה חובה אלא זכות. מי שמקיים הזכות הזו יזכה לשפע ונחת כל ימי חייו. תרומת אוכל לנזקקים בהחלט נחשבת לתרומה ראויה.

כיצד פועלת העמותה לטובת תרומת אוכל לנזקקים?

  • סלי מזון – חלוקת סלי מזון מדי שבוע עד דלת הבית עבור משפחות נזקקות המוכרות ככאלה במשרד הרווחה. סלי המזון כוללים מוצרי בשר, מוצרי חלב, לחם, שתיה ומוצרי בסיס חשובים אחרים.
  • ארוחות לחג – העמותה פועלת חזק מאוד לקראת החגים על מנת שכמה שיותר משפחות נזקקות יוכלו לחגוג את חגי ישראל כראוי וכמובן שיהיה להן אוכל לחג.
  • כרטיסי מזון – העמותה מחלקת אלפי כרטיסי מזון בשנה למשפחות נזקקות, כאלה באמצעותם יכולה המשפחה לרכוש מזון ומצרכים ברשתות מזון מוכרות.
  • חלה לשבת – העמותה מעניקה חלה לשבת למשפחות רבות מדי שבוע.
  • אוכל לילדים בבתי ספר – חלוקת סנדוויצ'ים או ארוחות לילדים רעבים המגיעים לבית הספר ואין למשפחתם אפשרות לשלוח אותם עם סנדוויץ' או ארוחה קלה.
  • בתי תמחוי – עמותת צדקה מאיר פנים מפעיל מספר בתי תמחוי בכל רחבי הארץ המאכילים אלפי אנשים בארוחה בשרית מדי יום, על מנת שאנשים אלה יוכלו להמשיך לחיות ולהתחזק.

Share this post

גלילה לראש העמוד