פיתוח אפליקציות לילדים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פיתוח אפליקציות לילדים

היום ניתן לראות כמעט בכל מקום ברחוב, באוטובוס ואפילו בבתי הקפה, מיליוני אנשים שקועים בטלפון הנייד שלהם. אם בעבר היה מדובר על מכשיר להוצאת וקבלת שיחות, הרי שהיום מדובר על מחשב לכל דבר ועניין. רוב האנשים מבזבזים חלק ניכר מזמנם בשיטוט ברשתות החברתיות השונות, בגלישה באתרי חדשות וכמובן בהתעסקות עם אפליקציות חדשות.

כמעט כל יום ניתן למצוא אפליקציה חדשה שרק יצאה לשוק, דבר שכמובן מסייע להעביר את הזמן בכיף ואף תורם לתחומי החיים השונים. למשל, מה היינו יכולים לעשות ללא אפליקציית הווטסאפ המפורסמת? או כיצד היינו קמים בבוקר ללא אפליקציית שעון מעורר? האפליקציות השונות כבר מזמן נכנסו לחיים שלנו, כך שהגיוני לחשוב כי אפליקציות חדשות שיפותחו בהמשך הדרך, יוכלו לשנות לחלוטין את צורת החיים שלנו. 

פיתוח אפליקציות לילדים – הדרך המושלמת להוסיף ערך מוסף לילדים של היום

ניתן היום למצוא לא מעט מבוגרים שבוחרים ללמוד קורסים שונים בתחום פיתוח האפליקציות. אך למה לדחות למחר את מה שניתן לעשות היום? ילדים רבים מעבירים את רוב הזמן הפנוי שלהם מול המחשב או הטלפון, הם משחקים במשחקים השונים ונהנים לחלוק אפליקציות שונות. קורס פיתוח אפליקציות לילדים יוכל לספק לילד שלכם לא מעט ידע וכישורים חשובים עבור העתיד שלו. במהלך הקורס הילד יוכל ללמוד את כל הדרוש לו בתחום, במטרה לפתח אפליקציה משלו.

זוהי דרך נפלאה להוסיף למיומנויות השונות של הילד, לסייע לו לרכוש כלים חשובים עבור העתיד שלו וכמובן לפתח אצלו חשיבה לוגית וחשיבה אלגוריתמית. במהלך הקורס הילד ילמד את כל תהליך פיתוח האפליקציה, החל מהשלב הראשוני של תכנון ובניית הרעיון ועד לשלב הסופי של עיצוב והתאמה לקהל יעד מסוים. חשוב לזכור, כי בסופו של יום רוב האפליקציות מיועדות לילדים, לכן מה יותר הגיוני מאשר לתת לילדים עצמם לפתח אותם?

לסיכום,

קורס פיתוח אפליקציות לילדים מהווה דרך נפלאה לפתח את הכישורים והיכולות של הילד. כל ילד ישמח ללמוד תחומים חדשים ולרכוש מיומנויות חדשות, בצורה קלילה וחווייתית. חשוב לבחור בקורס ברמה גבוהה שמועבר על ידי מדריכים מנוסים ומקצועיים, בעלי ניסיון בעבודה עם ילדים.

בררו גם לגבי קורס בניית אתרים לילדים:

https://hitech-school.co.il/courseWeb1.aspx

Share this post

גלילה לראש העמוד