חברת ניהול ואחזקה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חברת ניהול ואחזקה – הדרך הנכון לנהל את המבנה שלנו

עד לפני שנים לא רבות, הדרך העיקרית בה בחרנו לנהל ולתחזק את המבנים בהם התגוררנו, עבדנו או מבנים שנמצאים בבעלותנו ואנחנו משכירים בהם נכסים, היתה דרך ועד בית ואנשי מקצוע אשר היו נשכרים דרך הוועד על בסיס קבוע. בין אם מדובר בעובדי ניקיון, חשמלאים, אינסטלאטורים או כל בעל מקצוע אחר.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מעבר לעבודה עם חברות ניהול ואחזקה, בפרט נכון הדבר כשמדובר במבנים אשר כל הנכסים בהם מושכרים לדיירים שונים, וכך בעל המבנה לא צריך להתעסק איתו אלא הכל מתבצע דרך עובדי החברה ומנהליה.

חברת ניהול ואחזקה זו לא המצאה ישראלית, בארצות הברית ובאירופה מדובר על תחום מאוד פופולארי, תחום מאוד נפוץ ושכיח, שכן לא מעט בעלי נכסים אינם יכולים ואינם רוצים להתעסק בכל הקשור לאחזקת המבנה ומעדיפים להשאיר את זה לידיים מקצועיות של חברה אשר מתמחה בנושא. תחום זה הפך להיות פופולארי בשנים האחרונות גם בישראל, בין היתר בגלל העובדה שיותר ויותר בעלי נכסים אינם מתגוררים קרוב לנכס ולכן הם מעדיפים שחברה מקצועית תטפל בו, מה עוד שזה הרבה יותר מקצועי, חסכוני, ויעיל.

כיצד חברת ניהול ואחזקה פועלת

בעיקרון, החברה מקבלת לידייה את כל ההיבטים של ניהול המבנה, בין אם זה בצד של התחזוקה, בצד הכספי או בכל היבט אחר שקשור לניהול המבנה כולו והנכסים שנמצאים בו. החברה מציעה כוח אדם מקצועי שעומד לרשות בעלי הנכסים והדיירים לכל בעיה ולכל עניין.

בדרך כלל החברות מציעות מגוון רחב של שירותים מסוגים שונים, מתוך כוונה להעניק לבעלי הנכסים ולדיירים את כל מה שהם צריכים בשביל ליהנות מאיכות חיים גבוהה במבנה.

Share this post

גלילה לראש העמוד