השתלת שיער בישראל
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

השתלת שיער בישראל

ישראל מהווה את אחת המדינות המתפתחות ביותר מבחינה טכנולוגית בעולם. גם בתחום הטכנולוגיה הרפואית, ישראל מצויה בין המדינות הממוקמות במקומות הראשונים. בעבר, השתלת שיער הייתה טכניקה שניתן היה לבצע בעיקר בטורקיה וישראלים רבים היו נאלצים לטוב לטורקיה לצורך ביצוע השתלת שיער. אולם כיום, מדינת ישראל התפתחה גם בתחום טיפולי השתלת שיער ומציעה כיום לא מעט מומחים המציעים טיפולי השתלת שיער בישראל, לכל אדם, בכל גיל. כמובן שכל אדם המעוניין לבצע השתלת שיער בישראל, חייב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

שיטת FUT ושיטת FUE בישראל

כאשר מדובר על טיפול השתלת שיער בישראל, ניתן היה למצוא אותו עד לא מזמן.. הרעיון אשר עומד מאחורי שתי השיטות הללו הוא הסרת חלקי עור עם שיער מהחלק האחורי של הקרקפת והשתלתם באזור דליל בשיער.  לעומת שתי השיטות הללו, ישנה שיטה מתקדמת יותר כיום בישראל אשר נקראת שיטת DHI היא שיטה אשר מטרתה היא להעניק לאדם שעובר את הטיפול מראה שיער טבעי ובריא. מדובר בהליך אשר שם דגש על השתלת זקיק זקיק ולא בהשתלת קבוצת שיער שלמה. הרעיון העומד מאחורי השתלת כל זקיק וזקיק הוא להעניק את המראה הטבעי ביותר לשיער המושתל במקום שבו השיער דליל. מדובר על שיטה שבה רמת הדיוק היא גבוהה מאוד ולכן, שיטה זו עולה בדרך כלל יותר משיטות אחרות.

כיצד תבחרו את הטובים ביותר לצורך הסרת שיער בישראל

אם החלטתם ללכת על הסרת שיער בישראל, הרי שאתם חייבים להבטיח שהתהליך יתבצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר. לכן, בטרם תבחרו את המקום הרלוונטי לצורך ביצוע ההשתלה, חשוב שתבדקו מיהו האדם אשר מבצע את ההשתלות במקום זה, מהו הידע והניסיון שיש לו בתחום ביצוע השתלות מסוגים שונים. כמו כן, חשוב מאוד לבדוק מיהו הצוות אשר עובד עם איש המקצוע והאם איש המקצוע המדובר מבצע את השתלת השיער בצורה הטובה ביותר ובשיטה הרלוונטית לכם. ככל שאנשי המקצוע אשר יבחרו לצורך תהליך השתלת שיער בארץ יהיו מקצועיים יותר, כך התוצאה תהיה טובה יותר.

לעוד מידע בקרו בכתובת https://drzrian.co.il/

Share this post

גלילה לראש העמוד