פרו פלאן
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פרו פלאן

אחד מהמזונות המשובחים והאהובים בישראל ובעולם הם מוצרי פרו פלאן של פורינה . פרו פלאן הוא מזון ותיק בעל מוניטין מצוין וממליצים רבים ארץ ובעולם. בעלי כלבים רבים מעידים שהכלבים אוהבים מזון זה וגם הוא תורם לבריאותם לפרוותם ולפעילות תקינה.

שימוש נאמן רק בחומרים טבעיים

חברת פורינה אשר מייצרת את מוצרי פרו פלאן משתדלת ודוגלת בשימוש בחומרים טבעיים וטהורים עבור הכלב שלכם. וזאת מכיוון שפורינה מאמינה כי כאשר הכלב אוכל מזון באיכות גבוהה ברמה גבוהה זה גורם לכלב שלכם לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר. פורינה פיתחה נוסחאות מדויקות ומדעיות של מזון לכלב שלכם כדי שהכלב שלכם יפיק את המקסימום מהמזון של פורינה .

חומרים טבעיים ובריאים במוצרי פרו פלאן

אם כך למשל יש מוצרים של פרו פלאן שיש בהם שמן זית זה שומר על הלב בריא של הכלב ומחזק את השרירים של הכלב. יש בו כמות חלבון איכותי שתורם ללב ולשרירים. יש בתוך המוצר שיש בו שמן זית גם מרכיבים ששומרים על המפרקים של הכלב. זה מתאים במיוחד לכלבים שהם פעילים מאוד יש כלבים שמטיילים הרבה ורצים הרבה ומשחקים הרבה גם כלבים גדולים וזה מזון אשר מתאים להם מאוד גם כלבים שפעילים  פחות.

תוספים ששומרים על מפרקים בריאים

כלבים מבוגרים יכולים להפיק יתרון רב מהתוספים ששומרים על מפרקים בריאים במוצרים של פרו פלאן רוב המוצרים של פרו פלאן מכילים חלבון רב שהמקור שלו הוא בשר בקר איכותי וגם תוספת של אורז איכותי.

אצת ספירולינה לעיכול בריא

כמו כן יש מזון פרו פלאן עם אצת ספירולינה אצת ספירולינה במזון תשמור על אוכלוסיית חיידקים טובים במעי ומערכת העיכול של הכלב משפר את מרקם הצואה וגורם לכלב לעשות יציאות תקינות אם לכלב יש עצירות או שלשול אוכל כזה עם ספירולינה יכול להקל על המצב ולעזור לכלב לעשות יציאות טובות.  יש גם חמר מיוחד במזון זה  שגם משפיע לטובה על מערכת העיכול של הכלב ויש בו גם חלבון שמקורו בכבש שכלבים אוהבים מאוד ונחשב מעדן עבורם ..

Share this post

גלילה לראש העמוד