עורך דין תעבורה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

5 טיפים לבחירת עורך דין תעבורה

בתעבורה, קיימים חוקים רבים ומגוונים שמטרתם היא איך לא – למנוע אנרכיה בכבישים אם על ידי שיכורים שהחליטו שאחרי בקבוק וויסקי זה זמן טוב לנסוע באוטוסטרדה או כאלה הנוהגים ללא רישיון נהיגה כלל. לא חסרים חוקים לענייני תעבורה ששמים את האזרח במקום טוב ובטוח יותר שכן עם חוקים רבים בעניינים מסוכנים כמו נסיעה בכביש ימנעו ונמנעו אסונות גדולים כתאונות דרכים קטלניות וכיוצא בזה.

אם כבר עברנו על אחד מחוקי התעבורה במדינת ישראל, נרצה עורך דין טוב שידאג להוציא אותנו עם מינימום נזק כי בתעבורה החוקים נוקשים יותר ממקומות אחרים מה שיכול להרוס חיים כלכליים טובים וחיים בכלל ולכן ניתן כמה טיפים.

5 טיפים לבחירת עורך דין לתעבורה

  1. מקצועיות והבנה בתעבורה. לא כל עורך דין מומחה לענייני תעבורה. ישנם כאלה המשמשים כעורכי דין לעניינים אחרים וכשמגיע תיק תחבורה הם ששים לעסוק בו וכך המיומנות שלהם לא טובה כמו עורך דין שתחום עיסוקו הוא רק תעבורה

 

  1. רגישות. לפעמים עורכי דין יכולים להשרות לחץ שדורש מאיתנו להודות גם כל דברים שלא עשינו מעין עיסקת טיעון שכזו וכך לגרום לנו לקבל טיפה ממה שהיינו צריכים לקבל. נרצה גם מכך להימנע כשהנתונים מאפשרים בכך.

 

 

  1. אמינות. תתארו מצב שבו אתם מתדפקים על דלת עורך דין ומסכמים איתו שיטפל לכם בתיק כזה או אחר וכשזה נסחב לאורך זמן וקצת שכחתם מהנושא אתם מקבלים טלפון שדורש מכם לשלם על עוד דברים שלא סוכמו בהתחלה. לא נעים וחשוב יותר שעם בדיקה נכונה אפשר להימנע ממקרים כגון אלו.

 

  1. עורך דין מוכר. לא בהכרח ההגדרה הזו תתאים שכן ישנם הרבה עורכי דין תעבורה המופיעים בטלוויזיה ומשרים רושם טוב של ידענים גדולים ואח"כ בבדיקה קצרה ברשת בתיקיהם אנחנו מבינים שלא כך הדבר. לכן זו אינה קביעה אך מצד שני כן ישנם עורכי דין מוכרים מאוד שגם טובים בתחומם.

 

  1. עלות. ישנה חשיבות מסויימת בתיקים קטנים לעלות נמוכה. לפעמים מחיר גדול לא שווה את התיק שלשמו התכנסנו ולכן גם מהבחינה הזו חשוב לבדוק לפני כל החלטה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

Share this post

גלילה לראש העמוד