חלונות כהים לרכב, טרנד שתמיד יישאר
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חלונות כהים לרכב, טרנד שתמיד יישאר

נסיעה ברכב פרטי היא עניין יומיומי נחוץ עבור רוב תושבי מדינת ישראל. האקלים בארץ חם ובחודשים רבים נמדדות טמפרטורות גבוהות. לכם נסיעה ברכב מצריכה פעמים רבות הפעלת מזגן ואמצעי קירור נוספים. BCW מעידים כי אמצעי מקובל הוא השחרת חלונות. השחרת חלונות גורמת לכך שתגיעו לרכב בטמפרטורה נמוכה באופן יחסי ותוכלו להיכנס אליו ולנסוע מיד, בלי צורך לחכות ולסבול בחום שמצטבר במכוניות חונות בזמן מזג אוויר לוהט. חלונות כהים ימנעו כאמור חזרה לרכב לוהט ויחסכו עוגמת נפש מכם ומהנוסעים הנוספים. כמו כן תזדקקו פחות למזגן במצב כזה וצריכת הדלק שלכם תרד באופן מיידי, וכך תחסכו עלויות.

היתרונות של השחרת חלונות

חלונות כהים ברכב מעידים על השקעה ומוסיפים למראה. כמו כן הם מסנננים קרינה אולטרא סגולה ומגינים על הריפוד מטמפטורות גבוהות ונזק לבדים. יתרון נוסף של מראה החלונות המושחרים הוא הרתעת גנבים פוטנציאליים (חוששים שמישהו ממתין ברכב בשעול היום או הלילה). חלונות מושחרים עשויים להעלות את שווי הרכב אם וכאשר תרצו למכור אותו. כאשר החלטתם לפנות לחברה שמבצעת השחרה – תצטרכו לפני זה לקבל פרטים מלאים על העבודה והעלויות כדי להיווכח שזו חברה אמינה עם בעלי מקצוע מנוסים ולא גורם שבא לדרוש כסף בלי לספק תמורה הולמת. השחרת חלונות ניתנת לביצוע במספר שיטות וביניהן לייזר, ציפויים מדבקות ועוד. לפני החתימה על החוזה חשוב להכיר את יתרונותיהן וחסרונותיהן של השיטות ולבחור בשיטה שעומדת בעלויות שלנו.

באיזה שיטה לבחור?

בפגישה עם נציגי החברה המתמחה בתחום תצטרכו לברר באיזה שיטות וחומרים הם מתכוונים להשתמש בציפוי חלונות הרכב שלכם, ולאיזו תקופה תינתן אחריות. ככל שהתקופה ארוכה יותר – כך האמינות של החברה עולה. השחרת חלונות אחוריים תאפשר גם לילדים ומבוגרים לחטוף תנומה בשעת נסיעה כאשר הם זקוקים לה. חשוב לשים לב לכך שהחוק מאפשר בינתיים רק השחרת חלונות אחוריים, וציפוי חלון קדמי עלול להסתיים במועד הטסט. להשחרת חלונות יש כאמור יתרונות רבים והעלויות שלה מסתכמים בדרך כלל בכמה מאות שקלים ולכן זוהי פעולה משתלמת שתשפר ללא ספק את חוויית הנהיגה שלכם בימים חמים.   

Share this post

גלילה לראש העמוד