יישור שיניים שקוף
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כל מה שרציתם לדעת על יישור שיניים שקוף

אתם לא מרוצים מהחיוך שלכם? רוצים לחייך בפה מלא שיניים ישרות, בביטחון ובמאור פנים זהו המקום הנכון לדעת איך משיגים את זה.

יישור שיניים הוא אחת ההתמחויות בתחום רפואת השיניים. כולנו בוודאי זוכרים מהעבר הרחוק את יישור השיניים בדרך המסורתית הנעשית באמצעות קוביות מתכת המורכבות על השיניים ביניהן עובר חוט מתכת. חודשי הטיפול הארוכים בשיטה זו, מלווים בתחושה לא נעימה, בקושי ניכר באכילה, סירבול בהיגיינה ואף מראה לא אסתטי.

הטכנולוגיות החדשות אשר נמצאות בשימוש של רופאי השיניים מאפשרות טיפול קל יותר, ללא פגיעה באסתטיקה ומתאימות במיוחד למי שלא מרגיש בנוח עם גשר ממתכת המורכב על השיניים, ילדים או מבוגרים.

ד"ר יואב אורבך מסביר את כל מה שרציתם לדעת על יישור שיניים שקוף, מנקודת המבט של מרפאה שרואה אסתטיות כחלק בלתי נפרד של פונקציונליות, ומבינה את הצורך בטיפול לחיזוק הביטחון העצמי ללא סממנים בולטים אשר יסגירו את התהליך אותו מבצע האדם.

ד"ר יואב אורבך מבצע יישור שיניים שקוף בירושלים, באמצעות הטכנולוגיות החדשניות ביותר ובעזרת גישה ששמה את צרכי המטופל בראש סדרי העדיפויות.

כיצד מבוצע יישור שיניים שקוף אצלנו במרפאה?

יישור שיניים שקוף בירושלים הנערך אצלנו במרפאה מבוצע באמצעות סדרה של סדים שקופים והוא מיועד לטיפול בבעיות של תזוזת שניים ברמות שונות, קלות או מורכבות, כמו שיניים עקומות, בולטות, מרווחות מדי או בעיות של מנשך בעייתי. זוהי שיטה הנעזרת בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית לביצוע הטיפול מבלי שייראה מבחינה חיצונית בפני המטופל.

מהו מהלך הטיפול?

  1. במרפאה של ד"ר אורבך עושים שימוש בציוד דיגיטלי טכנולוגי, בתחילת תהליך הטיפול מבצעים סריקות תלת מימדיות והדמיות למדידה מדויקת של מערכת השיניים וסגר הפה.
  2. עם השלמת המדידה, הרופא מכין תוכנית טיפול וירטואלית אשר מדגימה עבור המטופל את מהלך הטיפול ושלביו השונים. הרופא מציג בפני המטופל את תוצאת הטיפול ואיך ייראו שיניו בסוף התהליך.
  3. בהנחיית רופא השיניים, מייצרת מעבדת השיניים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת של הדמיה והדפסה בתלת ממד, סט של תבניות שקופות כמספר השלבים שנקבעו בתוכנית הטיפול ובהתאם למידות המדויקות של השיניים.
  4. התבניות שיוצרו נראות כפלטות שקופות והן ממוקמות בעדינות על גבי השיניים ומוחלפות מדי שבוע עד להשלמת הטיפול.
  5. הטיפול מושלם ואתם ניחנים בחיוך ישר, משובב ומזמין אשר משפר את הביטחון העצמי ומספק לכם שלל מחמאות מהסביבה הקרובה שלכם.
  6. אתם משמרים את תוצאות הטיפול עם הנחיות היגייניות ודנטליות אשר תקבלו אצלנו במרפאה ותיווכחו כי אפשר לשמור על חיוך ישר.

 

היתרונות של יישור שיניים שקוף

  • באמצעות אפליקציה בטלפון הסלולרי יכול המטופל לעקוב אחת התקדמות שלבי הטיפול ותזוזת השיניים על פי התוכנית ועד להשגת התוצאות הצפויות.
  • שלבי הטיפול נוחים ואינם מלווים בכאב, הרכבת התבניות השקופות אינה גורמת לתחושה של אי נוחות בפה.
  • מכיוון שניתן להסיר את התבניות מעל השיניים, הם אינם מפריעים לפעולת הלעיסה או לצחצוח שיניים. בדרך זו ניתן לשמור על רמת היגיינה טובה בפה.
  • התבניות השקופות אינן מהוות פגם אסתטי. המטופל, בין אם הוא מבוגר או ילד, לא צריך להסתיר את שיניו ויכול לחוש ביטחון עצמי בסביבת אנשים גם במהלך הטיפול.

 

לסיכום, מרפאת השיניים של ד"ר אורבך בירושלים היא חוד החנית של טכנולוגיות יישור השיניים בישראל ומאפשרת פתרון אסתטי לשיניים ישרות שיש בו את כל היתרונות הדרושים למטופל. פתרון לבעיית יישור שיניים  שהוא פונקציונלי, קל ונוח, ללא כאבים או אי נוחות. הפתרון אינו נראה כלפי חוץ, פוגם במראה האסתטי הכללי של הפנים ומאפשר להמשיך בחיים מלאי חיוכים.

Share this post

גלילה לראש העמוד