מתקני ספורט לחצר
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כך תהפכו את החצר לאטרקציה בשביל הילדים

בתים פרטיים בישראל זוכים ליתרון משמעותי בייחוד כשזה נוגע למשפחות עם ילדים. היכולת לשעשע את הילדים ולהפעיל אותם בתוך תחומי הבית מאפשרת לכם להיות בשליטה ולהגן עליהם תמיד. לכן הורים רבים משקיעים באבזור חצר הבית על ידי התקנת בריכות פרטיות או הוספת מתקני ספורט לחצר המתאימים לילדים. יש אינספור דרכים שיכולות להתאים לכל ילד ובכל גיל וכל מה שאתם יכולים לעשות הוא לצאת לחיפוש סוג הפעילות שמתאימה לאופי הילדים שלכם ולשטח הנתן בבית שלכם.

משחקים לכל דורש

חצר הבית היא מקום מופלא למשחקים בעבור הילדים, שכן החלל יכול לעניין ולרתק ילדים לשעות רבות. הורים מתקינים בחצרות מתקני ספורט לחצר המתאימים לילדים כדוגמת סולמות, טרמפולינות ייחודיות וגם בריכות לימי הקיץ. ארגון ימי ספורט או תחנות ספורטיביות לקבוצות חברים ומשפחה היא פעילות שיכולה להיות מהנה לכל הסביבה הקרובה של הילד. אביזרים אלו מתאימים בעיקר לילדים אשר נהנים מהוצאת האנרגיה וימצו את המתקנים על בסיס יומי.

ילדים שתחומי העניין שלהם מתרכזים יותר סביב מדע וטבע יכולים להשתמש בחצר הבית בתור חממת גידול ומחקר. ניתן לשתול בחצר הבית צמחים מסוגים שונים, ללמוד על אופיים וצורת הגידול שלהם ולחקור את ההתפתחות שלהם. כמו כן כיום יש ערכות מדענים רבות לביצוע ניסויים לילדים, אותם ניתן לערוך בחצר הבית באווירה משוחררת וכיפית.

כדי להפוך את חצר לאטרקציה בקרב הילדים שלכם כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את תחום העניין שקוסם להם ביותר ולפתח משחקים שמתאימים לחצר הבית.

הופכים את החצר למרכז הבית

הילדים שלנו מבלים זמן רב מול מסכים ונחשפים לתכנים שלא בהכרח מהווים אתגר שכלי וחברתי. לצאת לחוויית משחק בחצר הבית, ולהתנתק לזמן מה מהניידים ומהמחשבים, זה החלום של כל הורה. החשיפה לפעילויות פיזיות וחברתיות שונות מאתגרת את הילדים ופותחת להם עולם תוכן חדש, וכשכל זה מתחרש בין כותלי הבית, אתם יכולים לקחת חלק בחגיגה יחד איתם. הפכו את חוויית המשחק בחצר הבית לאקט משפחתי וצרו זמני איכות למשחק בין האחים ההורים ולעיתים גם חברים קרובים שיצטרפו.

Share this post

גלילה לראש העמוד