עבודות אינסטלציה בגובה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עבודות אינסטלציה בגובה – לא תמיד זה מסתיים בתוך הבית

כולנו מכירים את המצב שבו נוצרה סתימה בשירותים או באמבטיה למשל, ויש צורך להזמין אינסטלטור היות ואתם לא מצליחים לפתוח אותה בצורה עצמאית. מדובר על מצב שגרתי יחסית, היות ובכל בית או בכל בניין, יהיו תמיד סתימות ביוב כתוצאה משימוש לקוי במערכת, זריקה של מגבונים לחים לאסלה וכדומה. אך במקרים מסוימים, נוצרות סתימות קשות שלא ניתן לפתוח בצורה רגילה. עבודות אינסטלציה בגובה נועדו בדיוק עבור מצבים מסוג זה, היות וזוהי אחת הדרכים היעילות והמהירות ביותר להגיע לכל חלקי הצנרת השונים. חברה שמתמחה בתחום של עבודות בגובה, תדע כיצד להגיע לכל מקום בצורה מהירה ובטיחותית, דבר שיוכל לזרז בצורה משמעותית את העבודה ולהביא לפתרון הבעיה תוך זמן קצר בלבד. בנוסף, חברה שמתמחה בתחום תוכל לא רק לפתוח סתימות אלא גם להחליף את הצנרת הישנה או לתקן את החלקים שנסדקו או נשברו.

עבודות אינסטלציה בגובה – מתי צריך את זה ולמה?

כאמור, חברה שמתמחה בתחומי האינסטלציה השונים בגובה כמו תיקון מרזבים, תוכל לרוב לספק פתרונות לבעיות שאינסטלטורים רגילים לא הצליחו לפתור. חשוב כמובן לעבוד עם חברה מוכרת וידועה, שתוכל לבצע את העבודה בצורה היעילה והבטיחותית ביותר. כדאי לבדוק מראש את הוותק והניסיון של החברה בתחום, היות וחברה מקצועית תוכל להגיע עם כל הציוד המשוכלל והחדיש ביותר. יש לציין כי כדי לבצע עבודות בגובה בתחום האינסטלציה, יש צורך באינסטלטור שעבר הכשרה מקצועית שמקנה לו את הרישיון לעסוק בסנפלינג. כלומר, לא מספיק להיות אינסטלטור מקצועי ומנוסה, אלא יש צורך לקבל את כל האישורים והרישיונות הדרושים כדי לעסוק בעבודות בגובה. רק אדם בעל הכשרה מתאימה יוכל לבצע את התיקונים השונים, מבלי לסכן את עצמו או את הסובבים אותו.

ברוב הבניינים הישנים בארץ, תשתיות האינסטלציה הותקנו בחלקים החיצוניים של הבניין. לכן כאשר יש צורך בתיקון עמוק ויסודי, אין ברירה אלא לבצע אותו באמצעות חברה שמתמחה בעבודות בגובה. חשוב לזכור כי אומנם את הקומה הראשונה בבניין או לחילופין בית פרטי ניתן לסדר באמצעות סולמות, אך קומות גבוהות יותר דורשות עבודה בסנפלינג.

Share this post

גלילה לראש העמוד