אטרקציות לבר מצווה - מה כבר אפשר לחדש?
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טפט

בעבר הם מילאו בעיקר את הקירות בבית סבתא וסבא אך לא עוד. הטפטים כיום משמשים לכל החללים וממש לא רק לקירות. הם מהווים פיתרון יצירתי ומחדש רהיט כמו קסם. בעולם העיצוב, משתמשים בהם ככלי קסם לחידוש מראה הבית, המשרד, המטבחים ובגדול, השמים הם הגבול. לפעמים מאוד קשה להסביר את הקסם שיש בהם עד שלא מנסים אותם. הם יכולים ליצור סיפור מהאגדות לחדרי ילדים ואפילו ליצור יער קסום באמצע משרד הייטקיסטי.

איך בוחרים:

ראשית, בכל חנות לטפטים תמצאו את איש המקצוע שייעץ לכם מה מתאים ולאן. ישנן דוגמאות שמקטינות חלל וכאלו שמגדילות. המגוון הוא עצום. כדאי מראש להחליט ולמדוד את החלל בו את רוצים להדביק טפט. תבואו מוכנים. תמונה לא תזיק והעיקר, תבואו פתוחים להצעות. תתפרעו. הכי כיף בטפט שניתן להסיר אותו בקלות ללא פגיעה בקיר ואפילו ללא איש מקצוע.

טפט לחללי עבודה:

בעשור האחרון, הטפט כבש את חללי העבודה הפתוחים. היכולת של הטפט ליצור אווירה מנוגדת והאפשרות לשנות בכל תקופה הפכו אותו לצבע החדש. ניתן לעצב את כל חלל העבודה באמצעות טפט בעל דוגמה אחת או להשתמש בסוגים שונים לכל חלל. במידה וחלל העבודה יחסית קטן, הטפט הנכון יגרום לחלל להראות גדול יותר ומרווח. ועוד לא דיברנו על טפט תלת מימדי.

עלויות:

העלויות משתנות בהתאם לאיכות הטפט ומורכבותו. טפטים תלת מימדים או בעיצוב אישי עולים הרבה יותר מטפטים הנמכרים לפי מטר. אנו ממליצים לכם לבחור טפט בד איכותי המתאים לחלל. במידה ואתם צריכים טפט לחדר ילדים, וודאו כי הוא רחיץ. כנ"ל לגבי ציפוי ארונות המטבח. מה שחשוב לדעת שכדאי להתייעץ עם אנשי המקצוע ולתאר להם איזה חלל ברצונכם לשנות ומי האנשים שבעיקר שוהים בו.

בהצלחה!

Share this post

גלילה לראש העמוד