רעיונות למתנות לידה לתאומים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רעיונות למתנות לידה לתאומים

כל לידה היא מאורע מרגש. לא משנה אם מדובר בלידה של בן או לידה של בת. אך כאשר מדובר בלידה של תאומים, השמחה הרבה יותר מכפולה. למרות שלא מודבר בתופעה נדירה, עדיין נחשבת לידה של תאומים למאורע מרגש במיוחד.

לא רק הלידה כפולה. גם המתח והחששו המלווים היריון כזה הם כפולים ומכופלים כך שברור כי עם הלידה, כאשר שני האוצרות נחים סוף סוף בחיק ההורים, אין גבול לשמחה ולאושר.

זה הזמן להעניק לאם היולדת מתנות מפנקות של שוברי מתנה ליולדת טרייה שישמחו את ליבה.

מה תיתנו לאם התאומים?

אז כאשר באים לבחור מתנה לרגל הולדת תאומים, ברור שיש לקחת בחשבון את מין התינוקות. המתנה תהיה שונה אם מדובר בתאומים בן ובת מאשר במתנה בלידה של שתי בנות או של שני בנים. ברור כי כאשר מדובר בלידה של בן ובת האתגר הוא גדול יותר. כי ההורים כמובן ירצו להלביש את שני הנסיכים באותם בגדים אך בצבעים שונים. לא תמיד קל להשיג מערכות ביגוד זהים לגמרי מבחינת הדוגמא אך שונים בצבעם.

בגדים מתוקים לתאומים

אנחנו כאן על מנת להציע לכם מערכות ביגוד מתוקים מדבש המתאימים לתאומים מכל סוג. גם אם מדובר בזוג בנים וגם אם מודבר בזוג בנות. גם אם מדובר בזוג של בן ובת. אצלנו תוכלו למצוא סטים חביבים ומתוקים לכל סוג של תאומים.

מארזי שי מדהימים הכוללים אוברול פלוס כובע וסינר או חולצה, מכנס, גופיה וכובע. שמיכות מתאיות לתאומים ועוד מגוון גדול של אפשרויות.

מארזי שי לתאומים

חשוב לשים דגש גם על צורת האריזה של המתנה. לא די להשקיע בביגוד עצמו ובמתנה כפי שהיא. שימו לב גם לצורת האריזה של פריטי הלבוש כאשר האריזה משדרגת מאוד את המתנה והיא הופכת להיות אטרקטיבית ומיוחדת במיוחד. מומלץ לבחור מתנת לידה מותאמת אישית עבור התאומים שהצטרפו למשפחה.

מתנה מיוחדת ליולדת מיוחדת

גם אם לא תמיד אתם נותנים מתנות ליולדת, כאשר מדובר בלידת תאומים ההתרגשות הגדולה מניעה לא פעם לקניית מתנה. הצורך במלתחה כפולה מניעה גם כן רבים לסייע ליולדת ולקנות עבורה גופיות, אוברולים, שמיכות ושאר פריטי לבוש שיקלו על היולדת להיערך כראוי לקראת היציאה מבית החולים.

Share this post

גלילה לראש העמוד