אביזרי תינוקות - הדרך לבחור נכון
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אביזרי תינוקות – הדרך לבחור נכון

בחירת אביזרים לתינוקות, חייבת להיות מושכלת, שכן בחירה לא נכונה עלולה לגרום לבזבז כסף, כמו גם להעדר אלמנטים שמפתחים את התינוק, ואפילו לסכנה! במקרים ומדובר במשחק שאינו איכותי. אם אתם הורים לתינוק קטן או שאתם רוצים להעניק לחברים ובני משפחה מתנה עבור התינוק החדש – כדאי שתדעו כיצד בוחרים ציוד לתינוקות.

ככה בוחרים אביזרים לתינוקות

עולם צרכנות ענק ובלתי נגמר שבו מגוון רחב של חנויות לאביזרי תינוקות, מקנה מילוני מוצרים שניתן לרכוש. עם זאת, גם ברכישת משחק לרך הנולד חשוב לתת את תשומת הלב שכן בחירה נכונה, תעזור לפתח את התינוק, להעסיק אותו לספק לו סביבת משחק בטוחה. אז כיצד בוחרים? הנה כמה דגשים:

המלצות – בחרו משחקים שקיבלתם אודותיהם המלצות. הורים לילדים יוכלו לכוון אתכם לכיוון הבחירה הנכונה תוך בחירת משחק שימושי, שמפתח את המחשבה, מעסיק את הרך הנולד ומקנה לו יכולות מוטוריות מפותחות.

איכות  – אל תתפשרו על איכות. כסא בטיחות וגם מגוון סוגי המשחקים לילדים חייבים להיות איכותיים, שכן משחק שלא נבחן או נבדק על ידי משרדי הבטיחות הגהות והתקנים: עלול להיות מסוכן במיוחד. לכן יש לבחור מוצר תקין, בטוח שאינו דליק או מתלקח.

נוחות – כעת יש לשים את הדגש על נוחות. בחירה במשחק כמו משטח פעילות עבה: יספק לתינוק נוחות. משחק מתקפל ונישא בקלות יקל על ההורים, בעוד שבחירה במשחקים ללא חלקים קטנים תגן על התינוק וגם תאפשר איסוף מהיר של הפריט בעת הצורך.

שימושיות – וודאו כי המוצר פרקטי ושימושי. זה נכון, עולם המשחקים והצעצועים גדוש במוצרים שימושיים, ובכל זאת יש לבחור את זה שקיבלתם עליו המלצות וכי אתם יודעים שרוב הסיכויים הם שהאביזר יעסיק את הצינוק.

מחיר – לבסוף חשוב לבצע השוואת מחירים בין מספר מוצרים. באמצעות חנויות צעצועים אינטרנטיות ניתן לבצע השוואת מחירים בקלות ומכאן לבחור את המוצר האיכותי, הנוח הפרקטי וכזה שאינו יקר.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד