אוכל לגורים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אוכל לגורים – זה הקטן גדול יהיה

הם קטנים ושובבים, מתוקים וחינניים וכל כך כל כך חמודים…הגורים! בטבע, הגורים הקטנים שזה עתה נולדו עדיין חסרי אונים וזקוקים בשעות הראשונות לטיפול המסור של אמם. כידוע, כל יונק חייב להיות ניזון מחלב אם כדי להתפתח באופן מיטבי. בין אם מדובר בכלב ובין אם מדובר בפרה- חלב אם הוא המזון הטוב ביותר עבורם. כשהגורים יגדלו, ילמדו ברבות הימים למצוא את מזונם או את טרפם בטבע. אך כשמדובר בחיית מחמד- האחריות כולה שלכם. אוכל לגורים הוא המזון שיעזור לגורים שלכם לגדול ולהיות כלבים או חתולים חזקים ובריאים. גורים ישמחו לינוק בתקופת חייהם הראשונה, אך לאחר מכן המזון שהם יאכלו תלוי אך ורק בכם.

כלבלב שמח ומתפתח

אם ברשותכם גור או מספר גורים ואתם רוצים להעניק להם את המזון הטוב ביותר, אוכל לגורים המתאים להם.  זיכרו שתזונה היא דבר שאין לזלזל בו אצל בעלי חיים. גור שניזון באופן נכון יגדל להיות גור בריא, שמח ומתפתח היטב!  אין שום חיה בטבע שתוכל לאכול מזון שאינו מתאים לה ובכל זאת תתפתח ותגדל באופן מיטבי. המזון הוא הנותן את החומרים הפיזיים החיוניים לקיום הגוף, וברגע שהגוף לא ניזון באופן מיטבי הבריאות נפגעת בצורה דרסטית. גור של כלבים או חתולים שסיים את תקופת היניקה שלו חייב להיות ניזון מהמזון המתאים ביותר לגילו. כידוע כל מחסור ברכיב תזונה עשוי לפגוע בהתפתחות תקינה של בעל חיים, וכשמדובר בגורים קטנים- המצב רגיש פי כמה.

אוכל לגורים בריאים

כל מגדל כלב מתחיל בוודאי שמע כי את הכלב שלו ראוי להזין במזון המתאים ביותר עבורו, וכשמדובר בגורים חשוב להקפיד על כך ביותר! גור קטן רגיש הרבה יותר מחיה בוגרת, ובוודאי שגופו נבנה במהירות מסחררת ועל כן הוא חייב לקבל את כל רכיבי התזונה הטובים ביותר עבורו. אם הגור לא מקבל את המזון הראוי, התפתחותו עשוייה להפגע וכן הבריאות שלו והחיוניות שלו. מי לא רוצה חיית מחמד שמחה ונעימה? אחת הדרכים הטובות לסייע בכך היא להזין את חיית המחמד שלכם עוד מהיותה גור בתזונה המתאימה לה ביותר.

Share this post

גלילה לראש העמוד