פעילויות odt לילדים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מאגר פעילויות odt לילדים

יש הרבה דרכים להקנות מושגים וללמד נושאים שונים לילדים. הילדים הם צמאי למידה מצד אחד אך הם לא תמיד מוכנים לשבת ולהקשיב לחומרים עיוניים. הסקרנות הטבעית שלהם גורמת לכך כי הם יתעניינו בכל דבר שהוא מעט שונה ויוצא דופן. את זה בדיוק אנחנו מציעים כאן לילדים.

מאגר פעילויות odt לילדים מציעים לילדים פעילות ייחודית החל מגיל שש כאשר כבר מגיל זה ניתן לאפשר לילדים להתמודד מול אתגרים שונים, מול משימות שונות ומגוונות כמו גם ברמות משתנות בהתאם ליכולות של הילדים. כך לומדים הילדים ערכים בינאישיים, הם לומדים להתמודד עם אתגרים שהם לא תמיד צפויים והם מפתיעים אותם במהלך הלמידה.

סיפוק והנאה

הצורה הזו אשר בה הילדים מאותגרים מול אתגרים והם מצליחים בהתמודדות מולם מעניקה להם תחושת סיפוק גבוהה מאוד כמו גם שמחה בהצלחת החבר. הכול תוך כדי צחוק, תוך תחושת שחרור והרבה הנאה.

חשוב לציין כי המשימות כולם הן מותאמות לרמה וליכולות הפיזיות של הילדים תוך התאמה מלאה גם ליכולות הקוגניטיביות והיכולות הרגשיות של הילדים. במהלך הפעילות מלווים את הילדים מנחים שהם בעלי רקע חינוכי ויש להם את הניסיון בתחום ספציפי זה.

חלוקה לקבוצות

חשוב לציין כי הפעילות מתבצעת על ידי חלוקה לקבוצות קטנות כאשר כל קבוצה מקבלת וזוכה ליחס אישי. כל ילד מקבל את מירב תשומת הלב אשר לה הוא זקוק.

חשוב לציין כי הפעילות וההפעלות של או די טי שאותן תוכלו לראות בכתובת https://www.odteam.co.il/o-d-t-2 הן הפעלות אשר מתאימות למעשה לכל גיל ועל כן ניתן לשלב את הפעילות יחד עם ההורים, הגננות או המורות. ברור כי כך הפעילות נעשית משודרגת עוד יותר והילדים יוצאים עם רווחים רבים ותחושת סיפוק גבוהה במיוחד.

למי זה מתאים?

הפעילות שלנו היא פעילות מלהיבה וחווייתית במיוחד והיא מתאימה למגוון מטרות. היא מהווה מענה לימי פעילות, לימי הולדת, למסיבות בר מצווה או מסיבות בת מצווה ולמעשה לכל אירוע ולכל מטרה.

ההפעלות המדהימות מעניקות לכולם תחושה נעימה ומספקת וכולם יוצאים מהפעילות הזו עם חיוך על הפנים.

Share this post

גלילה לראש העמוד