רהיטים בהתאמה אישית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רהיטים בהתאמה אישית – למה חשוב להשקיע

עיצוב הבית הינו דבר נחוץ והכרחי עבור רבים מאתנו. המראה העיצובי של הבית משפיע מאוד על הלך הרוח בבית, האווירה השוררת בו וכמובן התחושה שהא נוסך בדיירי הבית וגם באורחים שמגיעים לבקר מדי פעם. כדי להתאים את עיצוב הבית לרצונות והעדפות שלנו, אנו מקפידים לבחור את הפריטים והאלמנטים הכי יפים, טרנדים ומיוחדים שמתכתבים בצורה הרמונית מושלמת עם האופי של הבית.

לחללים המרכזיים בבית כמו הסלון או פינת האוכל, נרצה לבחור ריהוט מרשים ומעוצב אך גם פרקטי כך שיתאים לכל דיירי הבית, וגם לאורחים שמוזמנים לבקר כך שלכולם יהיה גם נוח וגם ייהנו מאווירה נעימה שיש בבית.

יתרונות של ריהוט בהתאמה אישית

כדי להתאים את העיצוב המתאים ביותר לבית, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים כך שהבחירה תהיה האידיאלית והטובה ביותר. כל איש מקצוע בתחום ימליץ על שילוב של מגוון פריטי ריהוט מיוחדים שיתאימו לכל חלל ופינה בבית, יחד עם הוספה של אקססוריז מתאים שישלים את המראה העיצובי.

הבחירה של רהיטים בהתאמה אישית לעיצוב הבית הינה הבחירה הנכונה והאידיאלית ביותר, מכיוון שכך ניתן גם לעצב את החלל בהתאם לבית וגם להתאים את השימוש באותם פריטי ריהוט לפי הצרכים של דיירי הבית. לדוגמה, הוספה של ארונות מעוצבים כמו ארון הזזה פונקציונלי בחדר השינה יכול להיות תוספת עיצובית מרשימה לכל החדר, וגם להיות פרקטי ושימושי במיוחד עבור בני המשפחה המבלים בחדר זה.

ריהוט בהתאמה אישית לכל חלל בבית

ההמלצה היא להתאים ריהוט מעוצב ופרקטי לכל חלל בבית. ניתן למצוא בחנויות רהיטים שונות מגוון פריטי ריהוט דקורטיביים, אך חשוב לבחור אותם לא רק על פי מראה חיצוני, אלא גם לפי הפרקטיות והפונקציונליות שלהם.

מכיוון שמדובר בפריטי ריהוט המותאמים אישית לכל חלל בבית, לרוב מדובר על הוצאה לא קטנה. אך למרות זאת, כדאי להשקיע בנושא זה במהלך עיצוב הבית. מכיוון שהבית נוסך בכל אחד מאתנו רוגע ונוחות, רהיטים שהותאמו אישית לכל חלל בבית יוכלו לחזק את התחושה הזו ולהיות גם איכותיים וגם שימושיים.

Share this post

גלילה לראש העמוד