ברז לאמבטיה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מדריך בחירת ברז לאמבטיה

על פניו, בחירת ברז לאמבטיה הוא לא דבר מורכב מדי. לא מדובר פה במוצר יקר ולא מדובר במוצר שמחייב אותנו לבצע התאמות או שינויים מהותיים במקום בו אנחנו רוצים להתקין אותו. מצד שני, כמו לא מעט מוצרים אחרים, הרי גם כשאנחנו רוכשים ברז לאמבטיה, אנחנו צריכים לחשוב היטב הן על הצרכים שלנו והן על העיצוב של המקום, מתוך כוונה שהוא ישתלב בצורה אופטימאלית.

כפי שאנחנו יודעים, ניתן למצוא סוגים שונים של ברזים לאמבטיה, בין אם מדובר בברז בודד שמאפשר לנו ליהנות ממים חמים וקרים, בין אם מדובר בברזים שכל אחד מהם נועד למים בטמפרטורה אחרת, אנחנו יכולים למצוא ברז אשר ניתן באמצעותו לקבוע את העוצמה של המים וברז שניתן לקבוע באמצעותו את הטמפרטורה שלהם.

בשביל לבחור ברז אמבטיה בצורה נכונה, עלינו לנקוט במספר צעדים מקדימים. ראשית, אנחנו צריכים להחליט כיצד אנחנו רוצים לעצב את האמבטיה שלנו. האם חשוב לנו שהברז יהיה גדול, קטן, האם חשוב לנו שהוא יהיה בצבע מסוים, איך אנחנו רוצים שהוא יהיה בנוי ועוד. כל פרט כזה יכול להשפיע על ההחלטה שלנו.

שנית, אנחנו צריכים לחשוב על הנוחות שלנו. מן הסתם, אנחנו נשתמש לא מעט בברז, ולכן אנחנו צריכים לדעת כיצד אנחנו רוצים להתקין אותו, באיזה גודל הוא אמור להיות, מה יכול להיות נוח עבורנו. בצורה כזו נוכל להתקין ברז שיהיה אפקטיבי עבורנו, יהיה נוח לשימוש בכל עת.

שלישית, כמובן שאנחנו צריכים לבחור ברז שהוא עמיד וחזק. נכון שהברזים עשויים מחומר שמחזיק מעמד זמן רב, הם לא ייפלו או יישברו, אך הם כן יכולים להחליד, הם כן יכולים לספוג קורוזיה. אלה דברים שאנחנו לא נרצה למצוא על הברז שלנו. כאן חשוב להדגיש עוד נקודה, אנחנו נרצה לקנות ולהתקין ברז שיהיה נוח לטפל בו, יהיה נוח להתקין אותו וכמובן ברז שיהיה נוח לנקות אותו מכתמים ומכל דבר אחר.

לסיכום, כשאנחנו קונים ברז מסוג כזה או אחר, עלינו לחשוב עד כמה הוא נוח לשימוש ועד כמה הוא באמת יעיל עבורנו.

Share this post

גלילה לראש העמוד