לגלוש בסלולרי בארה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

לא חייבים לשלם הון כדי לגלוש בסלולרי בארה"ב

ארצות הברית היא יעד מוביל בטיסות של ישראלים אשר מגיעים אליה מדי שנה למטרות ביקורי משפחה, חברים, טיולים ונסיעות עסקים. בשל המרחק הגדול טיסה כזו נועדה לאפשר לנוסעים לשהות יותר משבוע במדינה הענקית ולכן מכשיר סלולרי הוא אמצעי חשוב כדי לשמור על קשר עם החברים המשפחה ומקום העבודה. ההיעדרות הממושכת מחייבת מציאת פתרון כדי להימנע מניתוק קשר ומצבים של חוסר זמינות בשעות הצורך. כמו כן תמיד כיף לשמור על קשר עם הבית ולכן חבילת גלישה סלולרית הופכת להכרח בסיטואציה של נסיעה לארצות הברית. המרחק הגדול מחייב התאמה של המכשיר והחבילה לצרכים האישיים שלכם.

התאמת חבילת הגלישה ומחיר גלישה בחו"ל תלויה כמובן גם במספר הנוסעים מאחר שיש חבילות משפחתיות שונות. אפשרות אחרת היא הסתמכות על WIFI לצורך יצירת קשר במהלך השהות בארה"ב, אבל זהו פתרון בעייתי עם חסרונות רבים. במקומות רבים תמצאו WIFI  רק בבתי מלון, שדות תעופה או בניינים מסחריים גדולים, כך שהיכולת ליצור קשר באמצעות רשתות חברתיות לקבל מידע ולהעלות תמונות מוגבלת מאוד ואתם עלולים למצוא את עצמכם ללא נגישות למידע ברגעים קריטיים. חביות נחשבות בדרך כלל ליקרות באופן יחסי והתשלום נעשה מראש, כאשר על חריגות משלמים קנסות. אבל יש גם פתרון אחר והוא כרטיס סים בינלאומי שיחסוך לכם סכומים גדולים ויאפשר הנאה רבה יותר מהשימוש בו במקום בחבילה.

קראו גם על: גלישת אינטרנט באיטליה

בכרטיס סים בינלאומי של world8 אתם קובעים מראש מה יהיה נפח הגלישה אבל היתרון הגדול בו הוא שזה אינו סידור חד פעמי כמו חבילה רגילה לחו"ל, אלא כרטיס דששנטען ואפשר להשתמש בו שוב במשך ארבע שנים, כלומר גם לנסיעות הבאות. כאן אין מצב של חריגה או של שימוש בחלק קטן מהחבילה בגלל סיבות כאלה ואחרות, אלא תשלום מראש עבור שירות שניתן לשימוש חוזר. כרטיס כזה מאפשר לכם לגלוש ולנווט בשטח (בזמן נסיעה או הליכה) וגם להעלות תמונות וסרטונים לרשתות החברתיות, לקבל ולשלוח מיילים ולצפות בסרטונים וזהו הפתרון המשתלם לנסיעות לארה"ב.

Share this post

גלילה לראש העמוד