טיפול רגשי לילדים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טיפול רגשי לילדים

העולם שלנו חשוף מאוד מבחינת היכרות עם עולם הנפש. אם עד לפני עשורים ספורים בלבד לא הייתה כמעט התייחסות לתחום הנפש וילד שסבל מבעיה נפשית, תויג מיד כילד בעייתי בלי שהייתה התייחסות כלשהי לסבל שהוא סובל ולבעיה אשר איתה הוא מתמודד, הרי שכיום רווחת הסיסמה – אין ילד רע – יש ילד שרע לו.

מעלים את הבעיה על השולחן

אז כאן חשוב לדעת כי היום, הגישה הינה שונה לחלוטין. יש אנשים שעדיין זוכרים את הזמנים של פעם אשר בהם כל תופעה שאיכשהו קשרו אותה ושייכו אותה לתופעה נפשית, נקשרה מיד לסוג של מחלת נפש הגובלת בשיגעון. אך היום היחס הינו שונה לחלוטין וההתייחסות לבעיות הנפשיות היא כמעט כמו ההתייחסות לבעיות פיזיות שונות.

כך נעשתה ההתמודדות עם כל הבעיות הנפשיות הרבה יותר נכונה והרבה יותר יעילה עבור אנשים או ילדים הסובלים מבעיות שונות כך שהתוצאה היא חיים ללא בעיות מיותרות וללא הפרעות בשגרת החיים.

טיפול רגשי וטבעי

אנחנו כאן על מנת לספר לכם על טיפול רגשי המתבצע באמצעים טבעיים על ידי אנשי מקצוע מנוסים הבקיאים היטב בתחום, קראו באתר http://www.ytagori.com בהרחבה.

כתוצאה מהטיפול, הילד יוכל להתחיל לתפקד בצורה הרבה יותר טובה וכתוצאה מכך ההתנהלות שלו בהמשך חייו תהיה טובה יותר פי כמה וכמה.

כי ילד שלא מקבל את הטיפול הנכון, הוא לא זוכה להתייחסות הנכונה לבעיות אשר מהם הוא סובל, הוא ילד אשר הקושי שלו לא ייפתר מאליו.

הקשיים רק יתגברו, הם יתעצמו ויהפכו לקושי הרבה יותר משמעותי. כתוצאה מכך הילדות שלו לא תהיה ילדות טובה כפי שהיא ראויה להיות, וילד שהילדות שלו שהיא אינה כזו כמו שהיא אמורה להיות, הוא ילד שלא יגדל להיות כמו כולם.

הקשיים הרגשיים יפגעו בהתפתחות האישית שלו והוא יסבול למעשה כל החיים מההשלכות של הקשיים הבלתי פתורים.

אז אם נראה לכם וגם אם אתם רק חושדים כי הילד שלכם סובל מקושי רגשי בלתי פתור, הוא אינו מצליח להתמודד עם מה שהחיים מזמנים לו, מומלץ מאוד לבדוק עם איש מקצוע ולסייע לו בכל מה שרק אפשר.

Share this post

גלילה לראש העמוד