סדנת טימברפריים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

סדנת טימברפריים

אם תמיד אהבתם להתעסק בעץ, אם יש לכם תשוקה ליצור פריטים חדשים ולהתנסות בעולם היצירה (ואף לבנות אלמנטים עשויי עץ גדולים וייחודיים) – חשוב שתכירו סדנא חדשה ומעניינת בשם טימברפריים. אבל מה זה אומר? ועבור מי זה מתאים? כל המידע בהמשך.

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מתוודעים אל סדנה בשם טימברפריים. סדנת טימברפריים מאפשרת להכיר את תהליכי הבנייה באמצעות עץ גושני, וזאת ללא ברגים או פרזולים. מטרתה של הסדנא, היא ללמד וללמוד כיצד אפשר ליצור מבנים מקורות עץ, תוך שימוש במחברים של נגרים, ושאר כלי נגרות קלאסיים. בכך לבנות בקתות עץ בגדלים של 45 מטרים רבועים ואף יותר!

מי מעביר סדנאות טימברפריים

את הסדנאות מעבירים מומחים בבנייה יחודית בעץ ונגרות, אשר מלמדים כיצד עובדים עם כלי נגרות כמו עם מפסלות ייחודיות, מסורים, כלי סימון ועוד. בזמן שבאמצעות עשייה נכונה, הכוונה מקצועית ובנייה בקבוצה – אפשר ללמוד כיצד בונים בקתות עץ, איך מייצרים מחברים, וכיצד מרימים קונסטרוקציות מן היסוד.

למי מתאימה סדנא כזאת?

הסדנה מתאימה בעצם לכל אחת ואחד, לכל איש או אישה, ואף לילדים שרוצים להתנסות וללמוד כיצד עובדים בעץ. אם לא פעם ראיתם תוכניות טלוויזיה בהן קהילה שלמה בונה בית מעץ, הרי שבכך מדובר. בעוד שבארץ, הבנייה מהעץ מתחילה לתפוס תאוצה בעיקר בשל יוקר הנדל"ן והצורך לחזור אל בנייה מסורתית טבעית יותר, קלה וזולה. ובכל זאת, המבנים שמוקמים הם מודרניים ומעוצבים על פי הטעם האישי והחזון של כל אחת ואחד.

סדנת טימבר פריים מעולה ויכולה להתאים גם עבור מי שרוצה להקים בית, צימר, בקתה, חדר עבודה, דירה, וזאת בכל מקום בו ניתן לעשות כן ולהקים מבנה עם אישורים מתאימים. החיבור לעץ, העשייה והחוויה של בניית בקתה באופן עצמאי, ללא קבלנים או חברות בנייה גדולות – מקנות בטחון בכל אחת ואחד. בעוד שבאמצעות קורס איכותי: אפשר לבנות כל אלמנט בצורה טבעית, מיוחדת ואטרקטיבית.

Share this post

גלילה לראש העמוד