מיגון נגד ירי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מיגון נגד ירי

פלטות הגנה אישיות נגד ירי

זקוקים לשירותי מיגון נגד ירי? אל תלכו רחוק מדי. חברת ג.ג. מערכות מיגון מציגה לכם על מגש של כסף את כל סוגי ההגנה האפשריים כדי להגן על חייכם וכדי לאפשר לכם שגרת חיים ללא חשש. מיגון נגד ירי כולל פלטות מיגון אישיות, כל הפלטות האישיות עשויות מחומרים איכותיים המותאמים לתקנים בין לאומיים מחמירים. תוכלו למצוא דגמים שונים של פלטות מיגון בעלות צורות שונות, משקלים שונים ועוד. עם פלטות מיגון אישיות אתם יכולים להרגיש בטוחים, והמחיר? שווה לכל כיס.

 

קסדה אישית נגד ירי

קסדה עשויה בד בליסטי מאפשרת לכם הגנה נגד ירי בהתאם לתקנים המחמירים. תוכלו למצוא צורות שונות של מבנה הקסדה ולהתאים אותה לצרכים שלכם. מה שמיוחד בקסדה המדוברת הוא היכולת שלה להגן עליכם בכל עת. אם הקסדה מתאימה לצורכי ביטחון בגופי הביטחון הראשיים היא יכולה להתאים גם להגנתכם האישית.

 

חלונות מוגנים נגד ירי

חלונות נגד ירי הם חלונות שנבדקו בבדיקות מעבדה ונמצאו כמספקות הגנה נגד ירי. תוכלו למצוא דגמים שונים של חלונות מוגנים, כך שכדורי הירי לא יחדרו לתוך המבנה ובכך הם מאפשרים הצלת חיים לכל החוששים. גם החלונות צריכים לעבור בדיקות מחמירות כדי לספק את ההגנה המושלמת לכל מי שדורש.

 

דלתות נגד ירי

כשיש לכם צורך בכניסה מגנה אתם זקוקים לדלת חזקה שעומדת בעוצמת הירי כפי שנבדק במעבדות מורשות. דלתות נגד ירי צריכות לעמוד בתקנים מחמירים ולהתאים את עצמן לבקשות הלקוח. כך תמצאו דגמים שונים של דלתות, והכי חשוב – הן נבדקו בתקנים בין לאומיים המאפשרים לכם לישון בשקט בלילה וגם ביום.

 

מתי אתם זקוקים להגנה נגד ירי?

אם נשקפת סכנה לחייכם בגלל סכסוך עם האנשים הלא נכונים, אתם ודאי תרצו להיות מוגנים בביתכם שלכם, במשרד או בכל חלל שבו אתם דרים בקביעות. אם אתם גרים באזורי מתיחות בגלל ביטחון רעוע כמו ביישובים שונים בדרום או בצפון, אזי נשקפת לכם סכנה ואתם זקוקים להגנה מלאה. בעוד שהמדינה מממנת בחלק מהמקרים את ההגנה לכלל תושביה, יש מקומות שעדיין נשקפת סכנה בהם בגלל רמת מתיחות גבוהה, אך הם לא זוכים למימון מהמדינה, לכן חשוב שתדאגו לעצמכם ותגנו על חייכם בכל האמצעים העומדים לרשותכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד