עגילי זהב
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עגילי זהב – למי זה מתאים

כבר מימים ימימה, עגילים עשוי סגסוגות וחומרים שונים, היו סמל למעמד גבוה, סמל שבטי שמסמן נשים וגברים, סמל ליוקרה ומלוכה. תכשיטי הזהב והכסף, היו תמיד סמלו סטטוס גבוה, בעוד שכל אחד ואחד רצו להתקשט בפריט ייחודי מסוג זה או אחר.

כיום, עגילי זהב הם פריטי אופנה שניתן לרכוש כמעט בכל מקום, בעוד שעם כניסת האינטרנט לחיינו, רבים יכולים למצוא תכשיטים מזהב במחירים נוחים יותר מבעבר. בכך, כל מי שמעוניין בפריט יפה – יכול לבחור מגוון פריטי זהב וכסף, במחיר נוח, כמו גם פריטים מצופים זהב וכסף.

למי מתאימים עגילי זהב?

פריטים אלה שניתן למצוא בחנויות, ברשתות ובחנויות מקוונות: מתאימים לנשים, גברים נערים ונערות ואפילו לפעוטות!. כיום ישנם עגילים במגוון גדלים כמו גם במגוון צורות, תוך שעגילים מצופים זהב או כסף, יכולים להראות נפלא על כל אחת ואחד בזמן שעלותן נמוכה יותר מכאלה העשויים זהב טהור.

עגילים לנשים למשל, מעוצבים במגוון עיצובים מיוחדים כמו עגילים צמודי אוזן, ישנם המעוצבים בצורת חישוק, בצורת טיפה, ניתן למצוא עגילים עם אבני שיבוץ שמבליטות מאד את העיניים ומאירות את הפנים, תוך בחירה קלה בשאר עיצובים מהממים.

לגברים ונערים ניתן להעניק עגילים צמודי אוזן, ולפעוטות אפשר לבחור עגילים צמודי אוזן בעיצובים מקסימים כגון: לבבות, קשת בענן, דובונים, ושאר עיצובים מקסימים!

כיצד לבחור תכשיטים?

כאשר אתם בוחרים תכשיט, שימו לב בראשית כי הוא עשוי זהב במשקל של 14 קראט לפחות. ישנם תכשיטים מצופי כסף או זהב, אך גם כאן יש לשים את הדגש על בחירת זהב טהור בלבד.

בחרו תכשיט על פי טעמו האישי של האדם לו אתם רוכשים מתנה, כמו גם שיש להתאים את צבע הפריט לצבע העור, כמו למשל עגילי נשים מכסף המתאימים לשחומי עור, עגילי זהב לבן שנראים מעולה על עור הבהיר ופריטים בשאר צבעים כמו עגילים עם אבני טורקיז שמבליטים עניים בהירות, או כאלה בהן משובצות אבני אודם שמבליט עיניים כהות. בכך תוכלו להעניק מתנה נפלאה לכל אדם אהוב ובכך להנציח את אהבתכם באמצעות פריטים יוקרתיים.

Share this post

גלילה לראש העמוד