חולצות בית ספר
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

האם יש פיתרון אחר מאשר לקנות חולצות בית ספר כל שנה?

לא רבים מאתנו חושבים על כך אך האמת היא שהילדים שלנו מבלים בבית הספר יותר מזמן מאשר הם מבלים בבית שלנו (אם לא לוקחים בחשבון את השינה בלילה) וזה אומר כי אנו צריכים לשים לב מה קורה אתם בבית הספר. אין ספק כי בית הספר הוא מקום מאוד תחורתי ויש קושי לא קטן להסתדר בו. כך אפשר לראות כי יש ילדים אשר מנסים לזכות בפופולריות שלהם דרך הלבוש וכך יש בתי ספר אשר ההורים צריכים להוציא אלפי שקלים על ביגוד. כמענה לכך יש מנהלים אשר מחליטים כי בבית הספר שלהם יבואו רק אנשים עם חולצות בית ספר אך זה יוצר פעמים רבות חינוך לקיבעון ומוביל לכך שהילדים לא חושבים מחוץ לקופסא. לכן פתרון ביניים הכולל לבוש רגיל לצד סיכות לחולצות בית ספר הוא הפתרון הטוב ביותר.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני קונה סיכת בית ספר?

עליכם להבין כי סיכות לחולצות בית ספר שומרות על אחידות של התלמידים אך מאפשרות גם לתלמידים לצאת מן השבולנה הרגילה ולהביא את האני הפנימי שלהם לידי ביטוי וזהו דבר משמעותי ביותר. אך כאשר אנו מחליטים על סיכה אנו חייבים להבטיח כי היא תהיה יפה, מכבדת, מעוצבת ברמה גבוהה וזהו משהו שאנו לא יכולים להתפשר עליו. על כן אתם צריכים להבין שיש משמעות אדירה לשאלה מי מייצר את הסיכה ואיפה זה קורה. על כן עשו הכול בכדי ליצור את הסיכה במקום האיכותי והמקצועי ביותר שיש כמו באתר של סימנים קטנים ואל תתפשרו על נושא זה אם אתם אחראים על כך בבית הספר שלכם.

מדוע כדאי להזמין את הסיכה רק מחברה ישראלית?

כדאי לכם להזמין את הסיכה רק מחברה ישראלית מכיוון שכך תוכלו להיות בטוחים כי היא מיוצרת כהלכה ולא עשויה מחומרים רעילים. כך גם תהיה לכם כתובת לפנות אליה במקרה של תקלה וזהו דבר משמעותי ביותר שאי אפשר להתעלם ממנו. על כן לא כדאי להזמין את הסיכה בחו"ל מכיוון שהדבר יפגע בכם בסופו של יום.

אולי יעניין אתכם גם: כיפות עם שם

Share this post

גלילה לראש העמוד