משתפים בהסכמה: הכירו חילופי זוגות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

משתפים בהסכמה: הכירו חילופי זוגות

האם ידעתם כי בעולם הזוגיות, ישנם זוגות שלמרות היותם במערכת יחסים ארוכה, משתתפים בהסכמה בחילופי זוגות. מי שרוצה לגוון את חיי המין שלו, להגשים פנטזיות, ובכלל – לגלות "סקס אחר", כדאי שיכיר את עולם הסווינגרס.

אבל מה זה סויינגרס?

המושג swingers או 'חילופי זוגות' (בעברית), מתייחס אל נשים וגברים שרוצים לגוון את החוויות המיניות שלהם, וזאת באמצעות חילופי בני זוג. בכך רבים מצטרפים לקהילות שמנהלות מפגשים מסוג זה, בעוד שרבים אף יוזמים את החילוף עם זוגות אחרים.

מה עושים בחילופי זוגות?

מי שטרם התוודע לדבר, חשוב שיבין כי מטרתם של מפגשי סווינגרס הוא קיום יחסי מין עם נשים וגברים שאינם נמצאים עמם במערכת יחסים, בעוד שבעת המפגשים המיניים, ניתן להגשים פנטזיות חושניות לעיני בן או בת הזוג. ההשתתפות נעשית בהסכמה מלאה של בני הזוג.

מה צריך לדעת על המפגשים המיניים?

מפגשים של קהילות הסווינגרס, הם כאלה שנעשים בהסכמה מלאה מתוך ידיעה שמי שמגיע למפגש: סביר להניח כי יחליף את בן או בת הזוג בעת קיום יחסי מין עם משתתפים אחרים. בכך ניתן למצוא דירות ובתים המושכרים לשם הפעילות המינית הנחשקת.

מי יכול להשתתף בפעילות כזאת?

קהילת הסווינגרס היא קהילה פתוחה יחסית שפותחת שעריה עבור זוגות נשואים או כאלה שנמצאים במערכת יחסים. הקהילה הוקמה עבור זוגות רוצים לגוון את האקט המיני שלהם תוך חילוף בין שותפים ליחסי מין. בכך ניתן להגיע למפגשים שכוללים מין בהסכמה שאינו נעשה רק בשניים, אלא גם בשלישיות, תוך מעבר מבן זוג אחד לשני.

החילופים מתאימים כמובן לכל האנשים הבוגרים, בין אם הם סטרייטים, או שייכים לקהילה הלהט"בית.

לסיכום, אם חיי המין שלכם דורשים גיוון ואתם רוצים להתנסות בדבר חדש נוסף על צעצועי מין– תוכלו על ידי כניסה לאתרי חילופי זוגות, להכיר מקרוב את הנושא ולחקור יחד עם בן או בת הזוג את עולם המיניות אשר לעיתים רוצה ריגוש, וחוויות יוצאות דופן.

Share this post

גלילה לראש העמוד