לשדרג את התחביב בקורס קונדיטוריה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

לשדרג את התחביב בקורס קונדיטוריה

אם תמיד נמשכתם לתחום הקונדיטוריה, אם אתם אוהבים מתוק, אם שוקולד סיקרן אתכם, ואם מאפים עושים לכם את זה – ייתכן כי קורס קונדיטוריה הוא התשובה עבורכם! כיום, רבים מודעים לתחום הקונדיטוריה, שהפך פופולארי בארץ ובעולם, תוך שבחירת קורס מקצועי יאפשר עבורכם צוהר אל עולם המאפים, השוקולדים, העוגות והממתקים!

מה כוללים לימודי קונדיטוריה?

לימודים כאלה במכללה מקצועית, מקנים חווית לימוד שעוסקת בהתנסות, למידה, קבלת כלים נכונים, ותרגול אפייה וקונדיטוריה. קורסים אלה מתאימים גם עבור מי שרוצה לפתח את תחביב האפייה, למצוא סטאז בקונדיטוריה וגם עבור מי שרוצה להיות קונדיטור ולעזוק בעולם הנפלא הזה למשך זמן ארוך.

קונדיטורים במסעדות, בבתי מלון, ברשתות מזון גדולות ואפילו כאלה שפתחו עסק פרטי – עברו מן הסתם, קורס קונדיטוריה מקצועי, בארץ או בחו"ל. מי שיבחר לימודים במכללה איכותית, יכול להתנסות באופן אישי בשימוש בחומרי גלם מעולם האפייה, תוך לימוד רציני שנעשה בסדנאות מאובזרות ומקצועיות.

חשוב לדעת! לימודי קונדיטוריה חושפים בפני התלמידים את עולם הפטיסרי, את עולם האפייה השוקולד, הבצקים, הסוכרים, עוגות הראווה והעוגות הקלאסיות, תוך שכלל הלימוד מלווה עם הכנת מגוון מאפים ומוצרים מעולים וטעימים. מי שייגש לתחום זה, יכול עם הזמן לפתח קריירה מצליחה וחשוב מכל – לעסוק בתחום אותו הוא אוהב!

כיצד בוחרים קורס מתאים?

זה נכון, ישנם אינספור קורסים וסדנאות אפייה או קונדיטוריה כמו גם סדנאות שוקולד. עם זאת, רק לימודים במכללה מקצועית יסייעו לכם להכיר את יסודות האפייה, את הטכניקות השונות ואת הדרך להפוך לקונדיטור מוצלח.

כדי לבחור את המקום הנכון ללמוד בו, בחרו מכללות שף המתאימות תכנית לימודים עבור  קונדיטורים בתחילת הדרך, אשר רוצים לפתוח פטיסרי ולפתח קריירה מצליחה. בחרו קורס איכותי בו לומדים את הקלסיקות לצד טרנדים לוהטים בתחום וכזה שיעניק לכם את כל הכלים להפוך לקונדיטורים מן השורה הראשונה.

באמצעות הכשרה על ידי קונדיטורים פדגוגיים מנוסים של מכללת השף – תוכלו לבחור במקום לימוד טוב ובכך להפוך את התחביב למקצוע!

 

 

Share this post

גלילה לראש העמוד