פעילות בפסח
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פסח מתקרב? כמה דברים שלא כדאי לכם לפספס

לקראת חג הפסח הרבה מאוד בתי אב הולכים להיות עסוקים עם ההכנה והסידוק של הבית לקראת חג האביב שבו הבית לא רק צריך להיות כשר אלא בעיקר נקי ומסודר. אבל, בזמן שבו טורחים בחיפוש אחר ארון בגדים חדש ומנקים את המטבח, זה חשוב מאוד לראות קצת יותר קימה, ולהבין כי הזמן הזה של חול המועד פסח הוא זמן שבו לא מעט אנשים יוצאים על מנת להעביר את רגעי הפנאי בהנאה רבה. מה זה אומר בפועל? כי יש עוד כרטיסים לכל מיני סוגים של אירועים ומופעים, וזו השעה לשריין כמה כאלה כדי לא לגלות כי מפסידים כמה מן האירועים היותר מלהיבים של פסח השנה שאותם תוכלו למצוא באתר של קצת תרבות.

האירועים הכי שווים למשפחה

הכוכבים הכי גדולים של הילדים הולכים לעשות את זה שוב בפסח הקרוב, וזה בדיוק בזמן שבו הרוב המכריע של ההורים לוקחים כמה ימים של חופש כדי ליהנות מהחופש של הילדים. זה כבר לא המתנה אך ורק אל המופעים המושקעים של חופשת החנוכה, כי כל סוג של זמן פנוי עם הילדים הוא מועד נהדר לצאת אל עבר בילוי פנאי נהדר. מה כבר יכול להיות רלבנטי עבור הקטנטנים? ישנם מופעים של מיטב השחקנים האהובים על אלה, החל מהופעות של יובל המבולבל ועד לדוד חיים, עם מופעים שנוצרו במיוחד לחג הפסח(השכונה של הופ) ויהיו פעילים למשך התקופה הזו בצורה יותר תדירה למען כולם. חשוב לרכוש כרטיסים מראש, כי כמו בחנוכה, מי שמאחר יתחרט על כך עד לשנה הבאה.

כדאי להישאר מעודכנים

גם עבור המבוגרים ישנם לא מעט מופעים שאיתם גם הגדולים יכולים לצאת אל כמה רגעים של נחת ללא הילדים. אז נא לשריין מראש את הסבא והסבתא עבור בייביסיטר למשך של שעות הערב המאוחרות, כי יש רשימה נאה של מופעים נהדרים שבהחלט יהפכו את המצות להרבה יותר נסבלות. מה כבר אפשר לראות? את פסטיבל אוטו מוטור בגני התערוכה, הופעה של דימיטרי וגאס ולייק מייק, ועבור אוהבי הכדורסל ישנו אירוע אולסטאר שכולל הופעה של עדן בן זקן ומרגי באתנחתא מוזיקלית בין מחצית אחת לשנייה.

Share this post

גלילה לראש העמוד